• Numer oferty PH843378
 • Liczba wyświetleń 403
Udostępnij

Opis nieruchomości

NOWA OFERTA DOSTĘPNA  WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– 400 m do dworca PKP/SKM Wrzeszcz,
– ogrzewanie podłogowe na korytarzu i łazience!
 -klimatyczna okolica, z dużą ilością pięknych kamienic, skwerów i kawiarenek
– dzielnica obecnie rewitalizowana, można poczuć tutaj klimat starego Gdańska
– mieszkanie po remoncie,
– w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa,
– miejsca parkingowe dla mieszkańców,

LOKALIZACJA:
W pobliżu nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa (Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia, Biedronka, restauracje, przychodnie, szkoła, przedszkole, rynek i Lidl). Mieszkanie doskonale skomunikowane w bliskiej odległości liczne przystanki autobusowe, tramwajowe, kolej podmiejska SKM, dworzec PKP, pętla ZTMi. Bliskość terenów zielonych zachęca do spacerów na świeżym powietrzu, oraz wszelakich aktywności fizycznych. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny z dzieckiem, osób ceniących dobrą lokalizację lub pod wynajem.

CHARAKTERYSTYKA MIESZKANIA : 

Mieszkanie o powierzchni 127m2 po podłodze (106,94m użytkowej) znajduje się na poddaszu 3 piętrowej kamienicy. Znajduje się tu 5 pokoi-, salon, kuchnia ,garderoba przynależna do głównej sypialni, łazienka, przedpokój oraz dwa pomieszczenia gospodarcze . Dach kamienicy jest mansardowy, dzięki czemu powierzchnia nieużytkowa jest bardzo mała. Wszystkie ścianki w mieszkaniu zostały zbudowane w technologii suchej (ściany karton gips) to pozwala na dowolną aranżacje pomieszczeń. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Ogrzewanie c.o. piec dwufunkcyjny. Podgrzewana podłoga w łazience i na przedpokoju. Klimatyzacja znajduje się w kuchni, głównej sypialni oraz salonie. Nie ma problemu z podłączeniem kolejnych jednostek do innych pomieszczeń.
Łazienka posiada WC, bidet, dwie umywalki, wannę narożną, prysznic
Kuchnia zawiera piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę, lodówkę z kostkarką, dużo szaf cargo i szuflad

Standardowe opłaty miesięczne za mieszkanie to:
-czynsz ok. 618zł (w tym fundusz remontowy, woda ok 10m3, odpady…)
-gaz ok. 150zł
-prąd ok. 200zł na 2 miesiące

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 
Michał Łopuszyński 
Oferta nr PH843378

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.