• Numer oferty PH441688
 • Liczba wyświetleń 337
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE

Atuty nieruchomości:
– bliskość Starego Miasta 
– Dolne Miasto – zrewitalizowana dzielnica z dużym potencjałem
– bliskość terenów zielonych
– duże mieszkanie z możliwością wydzielenia kolejnych pokoi
– ogrzewanie podłogowe
– wymienione instalacje
– duża piwnica
– doskonała opcja pod wynajem

Zamieszkaj w przestronnym, klimatycznym mieszkaniu przy ul. Wróbla. Nieruchomość znajduje się na zrewitalizowanym Dolnym Mieście – świetnej lokalizacji, która od kilku lat przeżywa ponowny rozkwit i staje się jedną z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdańsku. Mieszkańcy tej części Gdańska mają dostęp do pełnej infrastruktury handlowo – usługowej, komunikacji miejskiej, terenów zielonych z licznymi ścieżkami rowerowymi, parków nad wodą, mariny żeglarskiej oraz bliskości klimatycznych uliczek i kamienic. Dolne Miasto to także miejsce dla powstających tu ciekawych kawiarenek, restauracji, klubów czy placówek kulturalnych. Jednocześnie do niemal ścisłego centrum Gdańska – do Śródmieścia jest zaledwie 500 m., co czyni z tego mieszkania idealną inwestycję pod najem długo- i krótkoterminowy.

Przystanek autobusowy – 1 min. spacerem
Przystanek tramwajowy – 9 min. spacerem
Biedronka – 3 min. spacerem

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy wybudowanej około 1900 roku. Wejście do klatki z domofonem. Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica (ok. 23 m2). Przed budynkiem wiele miejsc parkingowych. 

Na mieszkanie o powierzchni użytkowej 114 m2 składa się:
– kuchnia z jadalnią (24,4 m2)
– pokój z wykuszem (26 m2)
– pokój (23,8 m2)
– pokój (14,25 m2)
– łazienka z WC (8 m2)
– WC (1,1 m2)
– spiżarnia (1 m2)
– pralnia (5 m2)
– korytarz (9,25 m2)

Mieszkanie jest przestronne i dzięki trójstronnej ekspozycji bardzo słoneczne. Wysokość lokalu to 3,05 m. Niedawno w mieszkaniu wymieniono stolarkę okienną na nową plastikową, atermiczną, co zapewnia izolację termiczną i akustyczną. Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne są wymienione. Mieszkanie jest bardzo zadbane i w stanie do zamieszkania. 

Ogrzewanie elektryczne, woda podgrzewana piecem gazowym. Czynsz z funduszem remontowym – ok. 580 zł. Średnie opłaty za prąd wynoszą około 600 zł: latem około 250 zł, zimą około 1000 zł. 

Cena do negocjacji!

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Piotr Bartosiuk

  • Aktywne oferty: 22
  • Gwarancja sprzedaży: 106
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.