• Numer oferty PH724293
 • Liczba wyświetleń 106
Udostępnij

Opis nieruchomości

HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– rewelacyjna lokalizacja,
– pełna baza handlowo- usługowa w najbliższej okolicy,
– blisko komunikacji miejskiej,
– cicha i spokoja uliczka
– oddzielna kuchnia
– dwie piwnice
– doskonała propozycja inwestycyjna.
– miejsce parkingowe przy kamienicy
– do dyspozyji strych

LOKALIZACJA:
Mieszkanie usytuowane przy ulicy Matki Polki , w samym sercu Wrzeszcza. Dookoła pełna infrastrukturą handlowo-usługową (duża ilość lokali usługowych i gastronomicznych, galerie handlowe, obok Galeria Bałtycka, Manhattan, ) Liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz bliskość stacji kolejki SKM i PKM zapewnią nam wygodę i łatwość dojazdu do każdej części Trójmiasta. Trójmiejski Park Krajobrazowego z licznymi scieżkami  spacerowymi,rowerowymi znajduje sie w odległosci 250 m. 

Politechnika Gdańska zaledwie 6 min piechotą, Gdański Uniwersytet Medyczny około 12 min piechotą, szybki i łatwy dojazd do Uniwersytetu Gdańskiego czy AWF. Ponadto, szkoły podstawowe, czy przedszkola na wyciągnięcie ręki.

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie znajduje się na 2 parterze 2 kondygnacyjnej kamienicy.
Mieszkanie o powierzchni 60,44 m2 składa się z:
– jasnego salonu z widokiem na ogród
– 2 sypialni
– niezależnej kuchni
– przedpokoju
– łazienki

BUDYNEK:
Wybudowana przed wojną kamienica posiada grube ceglane ściany, odnowioną i docieplona elewację. Klatka schodowa po generalnym remoncie z zachowaniem klimatu kamienicy. Solidna konstrukcja, która gwarantuje komfort, trwałość oraz niskie koszty eksploatacji. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Istnieje możliwość dzierżawy ogródka.

KOSZTY:
Czynsz wraz z funduszem remontowym około 500 zł + gaz według zużycia ( średnio rocznie wychodzi wraz z ogrzewaniem i wodą użytkową około 170 zł na miesiąc)

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!
Grzegorz Banaszak
Numer oferty: PH724293

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.