• Numer oferty PH202294
 • Liczba wyświetleń 98
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– doskonała lokalizacja,
– po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania,
– mieszkanie z klimatem,
– miejsce parkingowe,
– ogród dla mieszkańców wspólnoty,
– blisko komunikacji miejskiej,

CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Oliwie o powierzchni 70,25 m2 znajduje się na drugim piętrze w pięknej kamienicy wybudowanej na początku XX wieku. Na jego powierzchnię składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Lokal przeszedł generalny remont w 2023 roku, podczas którego wymienione wszystkie instalacje. Został urządzony z niezwykłą dbałością o detale, m.in, zachowana została oryginalna stolarka. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal posiada trójstronną ekspozycję słoneczną, a salon wychodzi na południe. Woda oraz ogrzewania z sieci miejskiej. Czynsz na poziomie 1000zł. Na tyłach kamienicy znajduje się parking oraz ogródek do dyspozycji mieszkańców. 

 
LOKALIZACJA:
Oliwa to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi jak również dla osób, które cenią sobie cisze i spokój oraz klimat zabytkowej dzielnicy i kamienic. Nieruchomość otoczona pełną infrastrukturą handlowo-usługową oraz komunikacyjną, gwarantującą mieszkańcom dużą wygodę oraz oszczędność czasu. W okolicy znajduje się szereg pawilonów handlowych i usługowych, dyskontów, szkoły, przedszkola, linia autobusowa i tramwajowa, w pobliżu jest też przystanek SKM OLIWA (10 minut pieszo) gwarantujący łatwy dojazd do każdego miejsca w Gdańsku. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się oliwski rynek, na którym codziennie można kupować świeże warzywa i owoce. Wielkim atutem jest bliskość terenów zielonych, Parku Oliwskiego oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Oliwa to szeroki wybór lokali gastronomicznych oraz ośrodków kulturalnych m.in. Dom Zarazy, Oliwski Ratusz Kultury. Nieruchomość położona jest niespełna 10 minut jazdy autobusem od morza.

Zapraszam na prezentację!
Opiekun oferty: Rafał Milan
Numer oferty: PH202294

 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Rafał Milan

  • Aktywne oferty: 62
  • Gwarancja sprzedaży: 131
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.