• Numer oferty PH221660
 • Liczba wyświetleń 123
Udostępnij

Opis nieruchomości

HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Nabycie udziałów w mieszkaniu. Możliwość wyodrębnienia księgi wieczystej!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– wysokość lokalu (3,20 m),
– duża piwnica (10 m2),
– przynależność strychu o pow. 40m2, 
– 2 naziemne miejsca postojowe,
– doskonała propozycja inwestycyjna, możliwość wydzielenia 2 mieszkań, 
– dwustronna ekspozycja,
– blisko komunikacji miejskiej.

CHARAKTERYSTYKA:

Mieszkanie o powierzchni 106m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1905r. Mieszkanie posiada oryginalny, dębowy parkiet w część znajdującej się od głównej ulicy oraz wymienione okna.

Mieszkanie składa się z:

– pokoju o pow. 36,20m2, z oryginalnymi gzymsami sufitowymi.
– pokoju o pow. 19,50m2,
– pokoju o pow. 25,50m2,
– pokoju o pow. 10,50m2,
– kuchni o pow. 9,70m2,
– łazienki z WC o pow. 4,80m2.

Czynsz kształtuje się na poziomie ok. 600 zł.
Do mieszkania przynależą dwa naziemne miejsce postojowe.
Ogrzewanie elektryczne (możliwość zrobienia ogrzewania gazowego).

LOKALIZACJA:

Mieszkanie usytuowane przy al. Grunwaldzkiej, w samym sercu Wrzeszcza. Dookoła pełna infrastruktura handlowo-usługowa (duża ilość lokali usługowych i gastronomicznych, galerie handlowe na wyciągnięcie ręki) oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz bliskość stacji kolejki SKM i PKM zapewnią nam wygodę i łatwość dojazdu do każdej części Trójmiasta.

Zapraszam na prezentację!
Marcin Pietkiewicz 
Nr oferty: PH221660

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Marcin Pietkiewicz

  • Aktywne oferty: 30
  • Gwarancja sprzedaży: 94
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.