• Numer oferty PH289237
 • Liczba wyświetleń 108
Udostępnij

Opis nieruchomości

Atuty nieruchomości:
– lokalizacja blisko morza i lasu
– cisza, spokój
– ogródek
– klimatyczna, zabytkowa kamienica

Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w nadmorskiej dzielnicy Stogi z dala od miejskiego gwaru i ruchu. W odległości kilkunastu metrów znajduje się wejście do lasu, a 1,4 km dalej znajduje się piękna plaża. Lokalizacja zdecydowanie przypadnie do gustu osobom, które szukają ciszy i spokoju na łonie natury. Osoby spoza Trójmiasta, szukające wypoczynkowej nieruchomości nad morzem, docenią szybki i łatwy sposób dojazdu poprzez Obwodnicę Trójmiasta. Poza tym nieopodal znajdziemy bary, sklepy, restauracje, pocztę, pływalnię miejską itp.

Przystanek autobusowy – 180 m
Centrum Gdańska – 12 min
Obwodnica Trójmiasta – 6 min. 

Kamienica z 1930 roku posiada jedynie 3 lokale oraz własny ogrodzony teren. Do mieszkania przynależy 35% udziałów w działce co przekłada się na ponad 100 m2 ogródek. Teren wspólnoty jest ogrodzony, co daje możliwość na parkowanie własnego auta. Do mieszkania przynależy piwnica i garaż z kanałem. 

Na mieszkanie o powierzchni 53,1 m2 składa się:
– weranda (5 m2)
– sypialnia (18 m2)
– salon (20 m2)
– łazienka z WC (3,5 m2)
– kuchnia (7 m2)
– przedpokój (6 m2)

Ogrzewanie na piec kaflowy. Istnieje możliwość instalacji ogrzewania elektrycznego. Wspólnota dysponuje projektem ogrzewania gazowego. 

Czynsz: 460 zł, w tym woda i fundusz remontowy

Mieszkanie doskonale sprawdzi się dla osób szukających ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Ze względu na lokalizację świetnie sprawdzi się również w najmie hybrydowym lub jako baza wypadowa dla osób spoza Trójmiasta.

Zapraszamy na prezentację.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Piotr Bartosiuk

  • Aktywne oferty: 22
  • Gwarancja sprzedaży: 106
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.