• Numer oferty PH236751
 • Liczba wyświetleń 179
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w samym sercu Wrzeszcza.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– dostępne od zaraz,
– 10 minut spacerem do dworca PKP/SKM Wrzeszcz,
– sąsiedztwo parku akademickiego, 
– sąsiedztwo Uniwersytetu Technicznego (Politechniki) oraz Uniwersytetu Medycznego (Akademii),
– miejsce parkingowe za szlabanem dla mieszkańców wspólnoty,
– 2 minuty do wszystkich środków komunikacji,
– idealne dla inwestorów.

CHARAKTERYSTYKA
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrzeszcza, przy ulicy Miszewskiego
Na jego powierzchnię 42,13m2 składają się: pokój dzienny, sypialnia, samodzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowego budynku z lat 60 XX wieku.
Wszystkie okna wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i świetnie doświetlone. Mieszkanie gotowe do zamieszkania i natychmiastowego wydania. Mieszkańcy budynku mogą korzystać ze wspólnego parkingu zabezpieczonego szlabanem. Ogrzewanie miejskie, czynsz wynosi ok. 800zł. 

LOKALIZACJA
Mieszkanie położone w jednej z najlepszych i najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska – we Wrzeszczu. Nieruchomość otoczona pełną infrastrukturą handlowo-usługową oraz komunikacyjną, gwarantującą mieszkańcom dużą wygodę oraz oszczędność czasu. Łatwy dojazd autobusem bądź tramwajem do każdego miejsca w Gdańsku doceni każdy kto na co dzień porusza się komunikacją miejską. W najbliższej okolicy centra handlowe (Manhattan, Galeria Bałtycka), sklepy, banki, obiekty sportowe, przychodnie specjalistyczne, uczelnie (Politechnika Gdańska, Akademia Medyczna), miejsca rozrywki (Opera Bałtycka, Multikino), restauracje oraz park. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone, las, Park leśny Jaśkowej Doliny.  Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących dobrą lokalizację i komfort.

Nie zwlekaj już dziś umów się na prezentację.
Numer oferty: PH106616 
Opiekun oferty: Rafał Milan

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Rafał Milan

  • Aktywne oferty: 69
  • Gwarancja sprzedaży: 131
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.