• Numer oferty PH572309
 • Liczba wyświetleń 561
Udostępnij

Opis nieruchomości

HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– do własnej aranżacji, 
– mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym centrum Starego Miasta,
– główne atrakcje Gdańska w zasięgu ręki,
– bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia z oryginalnymi dużymi przeszkleniami
– świetnie skomunikowane,
– bardzo duża piwnica!
– doskonała propozycja inwestycyjna,
– możliwość podziału na 2 niezależne mieszkania!
– niskie opłaty

LOKALIZACJA:
Bardzo atrakcyjna lokalizacja mieszkania położonego w samym centrum Starego Miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy główne atrakcje miasta tym: Żuraw, Muzeum II Wojny Światowej czy Neptun, ponadto szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galerie handlowe oraz liczne restauracje. Ponadto kilkaset metrów od nieruchomości znajduje się Marina (ul. Na Stępce) – jedna z dwóch przystani położonych najbliżej gdańskiej starówki. Idealne usytuowanie, bliskość centrum i trójmiejskiej obwodnicy, jak również świetne skomunikowanie z resztą miasta gwarantuje oszczędność czasu. Sąsiedztwo urokliwych terenów zielonych, bliskość terenów rekreacyjnych zachęcają do spacerów i wyróżniają to mieszkanie spośród innych.

CHARAKTERYSTYKA:
Nieruchomość ulokowana jest się na drugim piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Nieruchomość składa się z dużego salonu, w którym po całym dniu mogą relaksować się domownicy. Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie, ustawna kuchnia, łazienka i osobne WC. Ogromnym atutem są oryginalne duże przeszklenia.  Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica (6,60 m2). Wejście do budynku zostało zabezpieczone domofonem, dzięki temu mamy gwarancję bezpieczeństwa. 

Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecem jednofunkcyjnym gazowym. Świeżo skończona wymiana instalacji (oprócz dwóch sypialni).

OPŁATY:
Czynsz: 280 zł (lato) i 500 zł (zima)
Gaz do ogrzewania wody wg zużycia: ok 30 zł/miesiąc
Fundusz remontowy: 106 zł/miesiąc

Nie przegap okazji i umów się na prezentację jeszcze dziś!
Opiekun oferty: Anna Banaś
Nr oferty: PH305889

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Anna Banaś

 • Aktywne oferty: 7
 • Gwarancja sprzedaży: 28
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

  Liczba Klientów:

  1 934

  Sprzedanych nieruchomości za:

  406 mln zł

  Odbytych spotkań:

  12 367

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  240 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.