• Numer oferty PH676661
 • Liczba wyświetleń 142
Udostępnij

Gdańsk, Oliwa, Obrońców Westerplatte

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Oliwa
 • Ulica Obrońców Westerplatte
 • Rodzaj zabudowy Kamienica
 • Piętro 1/2
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
 • Ogródek
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1910
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 4
 • Liczba łazienek 1
 • Liczba toalet 2
 • Powierzchnia całkowita 101.6 m²
 • Powierzchnia użytkowa 101.6 m²

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Oliwy, zaledwie 3 minuty pieszo od Parku Oliwskiego. Zlokalizowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym, doskonale doświetlone (południowy wschód od strony kuchni, zachód od strony werandy), istnieje możliwość podziału na dwa odrębne mieszkania. Fakt ten czyni nieruchomość atrakcyjną zarówno dla odbiorcy zamierzającego w nim zamieszkać jak i inwestora chcącego zarobić na wynajmie. Całe mieszkanie do generalnego remontu.

Do kamienicy jest przyłączony gaz, więc jest możliwość zamontowania pieca dwufunkcyjnego.
Pełna własność, lokal posiada księgę wieczystą, wolny od obciążeń hipotecznych.

Lokal składa się z 9 pomieszczeń:
– 4 pokoje
– 1 kuchnia
– 1 weranda
– 1 łazienka
– 1 toaleta / WC
– 1 przedpokój
– 1 pomieszczenie piwniczne (2,4m x 3,3m) z plastikowym, otwieranym oknem
Całkowita powierzchnia lokalu = 101,6m2

ATUTY nieruchomości:
– idealna lokalizacja w centrum Oliwy,
– bardzo spokojne, przyjazne sąsiedztwo,
– wysokie pomieszczenia – stropy na wys. 2,9 m,
– oryginalne, drewniane podłogi w części mieszkania,
– zabytkowa weranda idealna na ogród zimowy,
– 3 zabytkowe, w pełni sprawne piece kaflowe,
– zabytkowe drzwi we wnętrzach.

Posesja, na której znajduje się kamienica jest ogrodzona i otoczona zielenią.

Na terenie posesji dostępne są:
– miejsca parkingowe
– komórka lokatorska zewnętrzna (2,4m x 2,7m) wyłożona kostką betonową
– ogródek (około 40 m2)

W roku 2017 dach kamienicy został odremontowany i ocieplony oraz odnowiona klatka schodowa.
Wcześniejszy remont obejmował izolację termiczną fundamentów i piwnicy.
W planach ocieplenie elewacji budynku.

LOKALIZACJA
W okolicy: Park Oliwski, Katedra Oliwska. W pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy, pełna infrastruktura usługowo-handlowa, liczne sklepy, kawiarnie, szkoły, przedszkola, przychodnia lekarska, obiekty rekreacyjne, pływalnia, fitness, lodowisko.
Budynek znajduje się przy ulicy jednokierunkowej, w otoczeniu kamienic pobudowanych w podobnym czasie. Bliskość Parku Oliwskiego, skwerów sprzyja aktywnemu trybowi życia, rekreacji, spacerom. Dodatkowym atutem jest brak możliwości budowania w najbliższym sąsiedztwie tzw. starej Oliwy, nowej zabudowy, mogącej zaburzyć wyjątkowy charakter tego miejsca.

Komunikacja miejska w pobliżu: autobus, tramwaj, SKM Oliwa i PKP Oliwa.
Dogodny dojazd lub spacer do AWFiS, Uniwersytetu Gdańskiego.

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Szymon Sołtysek

  • Aktywne oferty: 12

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.