• Numer oferty PH517913
 • Liczba wyświetleń 522
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Malczewskiego.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– świetna lokalizacja – 15 minut pieszo do Starego Miasta,
– dwustronna ekspozycja,
– funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
– do remontu, własnej aranżacji, 
– niezależna kuchnia z oknem,
– spokojna i bezpieczna okolica,
– druga linia zabudowy,
– doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem,
– bogata infrastruktura handlowo-usługowa,
– piwnica. 

CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,40 m2, położone na 2 piętrze w budynku z cegły z lat 60′. Blok mieszkalny w bardzo dobrym stanie wizualno- technicznym (remont dachu, klatki 2016), zabezpieczony domofonem. Jest to druga linia zabudowy, dzięki czemu jest cicho i spokojnie. Pod blokiem duża liczba bezpłatnych, ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny oraz sypialnia z oknami wychodzącymi na wschód, kuchnia z oknem, łazienka oraz przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica. Ogrzewanie miejskie. Woda ogrzewana bojlerem – możliwość instalacji bojlera lub przepływowego podgrzewacza wody. Opłaty kształtują się na poziomie około 700zł. 

LOKALIZACJA:
Lokal znakomicie położony w Gdańsku przy ulicy Malczewskiego, w dzielnicy Siedlce. Dookoła w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, Centrum Handlowe Forum, liczne sklepy, żłobek, przedszkole, punkty usługowe. Po sąsiedzku przystanki tramwajowe i autobusowe oraz prosta droga do obwodnicy trójmiasta, jak i do kolejki skm, dzięki czemu mamy wygodne połączenie z wszystkimi dzielnicami. Całość uzupełniona bliskością terenów zielonych w postaci urokliwego Parku Hevelianum znakomicie nadającego się do wypoczynku i rekreacji na łonie natury.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Numer oferty: PH517913
Opiekun oferty: Rafał Milan

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Rafał Milan

  • Aktywne oferty: 66
  • Gwarancja sprzedaży: 132
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.