• Numer oferty PH683509
 • Liczba wyświetleń 68
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE

Atuty nieruchomości
– lokalizacja
– doskonała inwestycja
– gotowy produkt, który bardzo dobrze zarabia
– wysoki standard wykończenia
– dwa miejsca w hali garażowej

Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w samym sercu Wrzeszcza. Lokal mieści się w niezwykle pożądanej inwestycji – Browar Gdański uznanego dewelopera PB Górski. Miejsce to charakteryzuje się wyłącznie niską zabudową, mnóstwem terenów zielonych, klimatycznych parków i uliczek pomiędzy zrewitalizowanymi starymi kamienicami Wrzeszcza. To aktualnie najpopularniejsza część tej dzielnicy, w której dobrze zjemy i odpoczniemy. Poza tym blisko stąd wszędzie. Doskonała komunikacja miejska (tramwaje, autobusy, PKP, SKM, PKM) i pełna infrastruktura handlowo – usługowa.

Budynek z 2018 roku to wysokiej jakości konstrukcja ładnie wpisująca się w charakter okolicy. Posiada eleganckie klatki schodowe i cichobieżne windy. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 100000 zł).

Na mieszkanie o powierzchni 91,75 m2 składają się 3 apartamenty typu studio oraz korytarz z szafą w zabudowie:
1. Apartament z balkonem (35,5 m2)
2. Apartament (24,8 m2)
3. Apartament (28,8 m2)
5. Korytarz (4,8 m2)

Mieszkanie zostało przystosowane pod wynajem krótkoterminowy, który w tej części miasta sprawdza się doskonale. Każdy z apartamentów został wykończony w nowoczesnym, wysokim standardzie z dbałością o szczegóły, na które zwracają uwagę najemcy, ale także i właściciele. Każdy z lokali posiada część sypialnianą, kuchenną oraz łazienkę z WC. Dodatkowo największy z lokali posiada wyjście na wyposażoną loggię, na której istnieje możliwość instalacji klimatyzacji oraz wydzieloną szklaną ścianą sypialnię. Kuchnie każdego z apartamentów wyposażone zostały w płytę indukcyjną, zmywarkę, mikrofalę oraz małe AGD. Poza tym do dyspozycji lokatorów są dwie pralki oraz szafy. 

Na podłogach położono panele o bardzo wysokiej klasie ścieralności. Drzwi wewnętrzne z litego drewna. W łazienkach wysokiej klasy gres. Ściany pomiędzy apartamentami zostały dodatkowo wyciszone watą akustyczną. Ścianki działowe wykonane z bloczków budowlanych, a nie z karton gipsu. 

Stań się właścicielem dobrze zarabiającego biznesu. 

Zapraszamy na prezentację!

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Piotr Bartosiuk

  • Aktywne oferty: 22
  • Gwarancja sprzedaży: 106
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.