• Numer oferty PH812640
 • Liczba wyświetleń 223
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!

Oferujemy apartament w samym sercu Śródmieścia wybudowany przez cenionego dewelopera Robyg, oddane do użytku w 2020r. 

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,
– luksusowy standard wykończenia części wspólnych,
– w budynku siłownia, sauna, strefa kids play,
– hala garażowa,
– świetna lokalizacja nad urokliwym brzegiem Motławy,
– główne atrakcje Gdańska w zasięgu ręki,
– pełna baza handlowo – usługowa,
– cicha i spokojna okolica,
– wysokie sufity,
– idealne pod wynajem.

CHARAKTERYSTYKA:
Lokal znajduje się na 1 piętrze apartamentowca wybudowanym w nowoczesnej inwestycji Nadmotławie przez cenionego dewelopera Robyg. Budynek został oddany do użytkowania w 4 kw. 2020 roku i został wyposażony w 3 cichobieżne windy, halę garażową, wewnętrzną siłownie, saunę, strefę kids play, przechowalnię bagażu, recepcję z eleganckim lobby połączonym ze strefą odpoczynku z kominkiem.
Miejsca w hali garażowej ogólnodostępne.
Apartament o powierzchni 40,11 m2 składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon,
– sypialni,
– łazienki z toaletą,
– przedpokoju.

Wykończony z dbałością o szczegóły wysokiej jakości materiałami pozwala cieszyć się apartamentem na długie lata w świetnym stanie. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod wynajem krótkoterminowy jak i lokum na weekendowy wyjazd.

LOKALIZACJA:
Apartament w doskonałej lokalizacji!
W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy główne atrakcje miasta tym: Żuraw, Muzeum II Wojny Światowej czy Neptun, ponadto szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galeria handlowa oraz liczne restauracje. Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce – jedna z dwóch przystani położonych najbliżej gdańskiej starówki.
Dzięki bliskości przystanku tramwajowego i autobusowego Głęboka zapewniony jest szybki i bezpośredni dojazd z pozostałymi częściami miasta.

 
PODANA CENA NETTO – zakup inwestycyjny
CENA BRUTTO –  984 000 zł
Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację!
PH722832
Karolina Smukała
RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.