• Numer oferty PH800704
 • Liczba wyświetleń 104
Udostępnij

Gdańsk, Śródmieście, św. Barbary

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Śródmieście
 • Ulica św. Barbary
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 6/6
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Winda
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2020
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 4
 • Liczba łazienek 2
 • Powierzchnia całkowita 127.73 m²
 • Powierzchnia użytkowa 102.74 m²

Opis nieruchomości

Atuty:

– lokalizacja ścisłego Starego Miasta
– ostatnie piętro ze słoneczną ekspozycją
– przestronny taras (ok. 35 m2!)
– wysoki standard wykończenia w minimalistycznym stylu
– dwa miejsca w hali garażowej
– klimatyzacja
– słoneczna ekspozycja
– ogromne możliwości aranżacji

Charakterystyka:

Apartament o powierzchni całkowitej 127,73 m2 (102,74 m2 użytkowej) zaprojektowany przez architekta i wykończony w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze detale. Wszystkie meble zostały zaprojektowane pod wymiar. Lokal wyposażony jest w nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt AGD.

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, przez co posiada niepowtarzalny klimat loftu. Przestronny taras (ok. 35 m2) uzupełniony kapitalnym widokiem dodaje mieszkaniu atutów wypoczynku i rekreacji. Istnieje możliwość aranżacji na „zimowy ogród”. Unikatowy, minimalistyczny charakter mieszkania ujmuje każdego, kto w nim gości. Lokal daje pełną dyskrecję i ciszę, sąsiaduje tylko z jednym mieszkaniem (prowadzi do niego dedykowany, sześciometrowy korytarz na klatce schodowej!).

Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w nowoczesnym, 6-cio piętrowym apartamentowcu w inwestycji Angielska Grobla. Jego funkcjonalny układ, składa się z:

– słonecznego salonu z wyjściem na taras,
– otwartej na salon kuchni z aneksem jadalnianym,
– sypialni głównej z własną łazienką i garderobą,
– sypialni,
– aneksu biurowego,
– przedpokoju,
– garderoby,
– drugiej łazienki.

Lokalizacja:

Lokalizacja jest nieodłącznym atutem nieruchomości. W pobliżu znajdziemy Brovarnię Gdańsk, Filharmonię Bałtycką, do której zjeżdżają się artyści z całego świata. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Motława z przepiękną mariną. Wszystkie zabytki miasta są na wyciągnięcie ręki. W najbliższej okolicy zapraszają – teatry, filharmonia, muzea i zabytkowe kościoły. Liczne puby i restauracje pozwalają na pełne korzystanie z uroków miasta.

Integralnym elementem zakupu jest komórka lokatorska i dwa miejsca postojowe w hali garażowej budynku w kwocie 120 tyś zł.

Zapraszam na prezentację!
Marcin Pietkiewicz
Nr oferty: PH800704

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Marcin Pietkiewicz

  • Aktywne oferty: 28
  • Gwarancja sprzedaży: 94
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.