• Numer oferty PH933829
 • Liczba wyświetleń 129
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! 

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,33 m2 zlokalizowane na osiedlu Młoda Morena przy ulicy Dolne Migowo. Cicha okolica, kameralne osiedle otoczone dookoła lasem. Okna zwrócone na wschód, oddzielone od kolejnych zabudowań skarpą zapewniającą ciszę i prywatność. 

Mieszkanie zostało wykończone trwałymi materiałami w 2020r. Kuchnia oraz szafy w zabudowie zostały wykonane na wymiar przez stolarza. 

Atuty: 
– nowe budownictwo 
– blok otoczony dookoła lasami 
– cicha i spokojna okolica
– dobra komunikacja z centrum Gdańska 
– loggia z widokiem na las

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 5-cio piętrowego bloku z windą i składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym (21.95m2)
– sypialni (12.51m2)
– przedpokoju (3.98m2)
– łazienki (3.89m2)
– i loggii (2.41m2).

Dodatkowe informacje: 
– czynsz: 270zł opłat administracyjnych + zaliczka na media (450zł zimą, 230zł latem).
– przynależne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska obligatoryjnie płatne 55 000zł.

Lokalizacja: 
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, około 10 minut pieszo od stacji PKM, tramwaju i autobusu. W pobliżu znajduje się bogate zaplecze handlowo-usługowe, sklepy, usługi, szkoły i przedszkola. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiędztwie lasu, który docenią osoby pragnące mieszkać w cichym i spokojnym miejscu. 

Zapraszam na prezentację! 
Michał Łopuszyński 
PH933829

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.