• Numer oferty PH314016
 • Liczba wyświetleń 106
Udostępnij

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– prestiżowa inwestycja,
– w budynku ochrona, monitoring,
– rewelacyjna lokalizacja tuż przy Starym Mieście,
– cicha i spokojna okolica,
– pełna baza handlowo-usługowa,
– restauracje/kawiarnie na terenie inwestycji,
– gotowe do wprowadzenia, nie wymaga nakładów finansowych,
– komórka lokatorska,
– indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej,
– słoneczna ekspozycja,
– idealne pod wynajem,
– mieszkanie w idealnym stanie, sporadycznie używane przez Właścicieli.

CHARAKTERYSTYKA:
Lokal mieszkalny położony jest na 5 piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2017r. (inwestycja Aura II). Nowoczesny budynek z ładną klatką schodową, z dwiema windami. Pod budynkiem duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych.  

Apartament wykończony z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Wszystko to pozwala na komfortowe zamieszkanie zarówno na kilka dni, jak i na stałe.
Mieszkanie składa się z cichej, oddzielnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym wraz z wyjściem na słoneczny balkon, funkcjonalnej łazienki oraz przedpokoju z dużą, pojemną szafą.
Zachodnia ekspozycja sprawia, że mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne.

W budynku znajduje się ochrona 24h na dobę i całodobowy monitoring, dzięki czemu panuje spokój, cisza i bezpieczeństwo. Dla wygody mieszkańców mamy dwie duże windy.

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem krótkoterminowy. Nie wymaga nakładów finansowych.
Bardzo niski czynsz sprawia (560zł), że mieszkanie jest kwintesencją nowoczesnego budownictwa. 

Dodatkowo, do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej dodatkowo płatne 60 000 zł oraz komórka lokatorska za 25 000 zł. Zakup obligatoryjny.

LOKALIZACJA:
Aura II zlokalizowana jest w samym sercu Gdańska. Takie położenie sprawia, że mieszkańcy owej inwestycji będą mogli korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania miasto bez stania w korkach.

Nieopodal znajduje się deptak położony wzdłuż Wyspy Spichrzów, nad Motławą, z szerokim wyborem restauracji, pubów i klubów – wszystko, czego potrzebujemy i lubimy każdego dnia. To miejsce dla każdego, kto doceni urok wąskich, brukowanych uliczek Starego Miasta.

Apartament znajduje się w promieniu kilku minut piechotą od wszystkich kluczowych atrakcji: Żuraw – najstarszy w Europie dźwig portowy, Brama Nizinna, Bastion Żubr, Ratusz Głównego Miasta, Droga Królewska (ulica Długa i Długi Targ). Ponadto główne miasto bogate jest w różnego rodzaju galerie sztuki, wystawy oraz wydarzenia kulturowe.

Osiedle łączy nowoczesność budynków z poszanowaniem bogatej historii i zabytków gdańskiego głównego miasta. Komunikacja miejska jest zaledwie kilkanaście minut pieszo (dworzec PKP / SKM).

Zapraszam na prezentację już dziś!
Jagoda Wolff
Nr oferty: PH314016

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Jagoda Wolff

  • Aktywne oferty: 45
  • Gwarancja sprzedaży: 68
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.