• Numer oferty PH547924
 • Liczba wyświetleń 917
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 8 dni

2 200 000 zł

16 979 zł/m² | Rata już od 11 709 zł miesięcznie

Gdańsk, Śródmieście, Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Śródmieście
 • Ulica Chmielna
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 4/4
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2016
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 5
 • Liczba łazienek 2
 • Powierzchnia całkowita 129.57 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– taras z widokiem na Stare Miasto
– widok z sypialni i pokoi na Katedrę Mariacką oraz Ratusz
– widok z salonu na Stare Spichlerze
– miejsce w hali garażowej
– wysokiej klasy materiały wykończeniowe
– wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy 5 pokojowy apartament na ostatnim piętrze w budynku z 2016 roku,
znajdujący się w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej (Gdańsk, Śródmieście, 5 minut od Starego Miasta)

Apartament został wykończony przy użyciu naturalnych, wysokiej jakości materiałów, które powodują oszałamiające wrażenie, drewno dębowe oraz kamień naturalny (kwarcyt) na podłogach, blaty z konglomeratu kwarcowego oraz granitu, marmur na ścianie w łazience, zlew w łazience w sypialni wykonany ze skamieniałego drewna.
Postawione nowe, grubsze, lepszej jakości ściany dają ogromne poczucie ciszy i komfortu. Zainstalowane zostały również: klimatyzacja, inteligentny system oświetlania oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach.
Cały apartament zaprojektowany i wykonany z ogromną klasą!

Na powierzchnię 129,57m2 składają się:
– przestronny salon z aneksem kuchennym (48,5m2)
– 4 sypialnie (12,8m2; 8,6m2; 12,5m2; 13,9m2)
– 2 łazienki (10,3m2; 4,5m2)
– korytarz (16,1m2)
– garderoba (2,37m2)

W ofercie miejsce w hali garażowej,
Opłaty około 1000zł miesięcznie.

Nie czekaj, zgłoś się na prezentację i zamieszkaj w samym sercu Gdańska!
nr oferty PH547924 .

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Bogusław Czeczotko

  • Gwarancja sprzedaży: 137
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.