• Numer oferty PH560642
 • Liczba wyświetleń 1058
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 72 dni

3 800 zł / miesięcznie

pomorskie, Gdańsk, Partyzantów

Lokal do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Ulica Partyzantów
 • Piętro 1/17
 • Rok budowy 2011
 • Pokoje 1
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
 • Rok budowy 2011
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 1
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 63.8 m²
 • Powierzchnia użytkowa 63.8 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!

Do wynajęcia lokal w topowej lokalizacji – budynek Quattro Towers. Biznesowe centrum Gdańska dzielnica Wrzeszcz.
Prestiżowe położenie lokalu zapewni stały dostęp do kluczowych klientów. Bardzo poważne firmy jako sąsiedzi to kolejny atut pozwalający ponieść znaczenie własnego przedsiębiorstwa.

Lokal o powierzchni 63,8 metrów kwadratowych z dużą witryną.
Do lokalu położonego na pierwszym piętrze prowadzi klatka schodowa z windą. Lokal po profesjonalniej aranżacji ze stanu deweloperskiego, wydajne ogrzewanie, klimatyzacja, oświetlenie biurowe, wykładzina w odcieniu szarości te wszystkie atuty podniosą rangę firmy w oczach nie tylko pracowników.
Do podanych cen należy doliczyć 23% podatek VAT.
Koszty eksploatacyjne to 250 zł, dodatkowo realne zużycie energii elektrycznej. 
W galerii zdjęć przykładowa aranżacja.
Wydanie lokalu po podpisaniu umowy najmu.

Zapraszam na prezentację.
Bogusław Czeczotko
Oferta nr PH560642

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Bogusław Czeczotko

 • Gwarancja sprzedaży: 137
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

  Liczba Klientów:

  1 934

  Sprzedanych nieruchomości za:

  406 mln zł

  Odbytych spotkań:

  12 367

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  240 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.