• Numer oferty PH468752
 • Liczba wyświetleń 75
Udostępnij

Opis nieruchomości

!!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– wysokość lokalu wynosi 3m!
– wejście bezpośrednio z ulicy!
– klimatyzacja!
– duża witryna od ulicy!
– przestronne pomieszczenia biurowe!

NIERUCHOMOŚĆ:

Lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 135,5m2 położony przy głównej artylerii komunikacyjnej Gdańska. Położenie lokalu gwarantuje otoczenie innymi lokalami handlowo- usługowymi, które przyciągają licznych Klientów.

Lokal składa się z:
– dużej sali obsługi klienta
– czterech pomieszczeń biurowych
– kuchni
– oraz łazienki
Nieruchomość posiada dużą witrynę, która widoczna jest bezpośrednio do ulicy.

Opłaty: ok. 1500zł/miesięcznie

LOKALIZACJA:

Gdańsk Wrzeszcz świetnie skomunikowana dzielnica, którą dziennie odwiedza setki mieszkańców Trójmiasta. W okolicy znajduje się Centrum Handlowe Manhattan, które wzbogaca dostępne zaplecze handlowo-usługowe. Al. Grunwaldzka znajduje się zaledwie 10 minut pieszo od stacji SKM. Rozbudowana siatka połączeń komunikacji miejskiej pozwala na łatwy dostęp i wygodny dojazd do lokalu.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Barbara Krężelewska
Nr oferty: PH468752
RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Barbara Krężelewska

 • Aktywne oferty: 50
 • Gwarancja sprzedaży: 90
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

  Liczba Klientów:

  1 933

  Sprzedanych nieruchomości za:

  406 mln zł

  Odbytych spotkań:

  12 367

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  240 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem