• Numer oferty PH795427
  • Liczba wyświetleń 221
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 141 dni

6 100 zł / miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Juliusza Słowackiego

Lokal do wynajęcia

  • Miejscowość Gdańsk
  • Dzielnica Wrzeszcz
  • Ulica Juliusza Słowackiego
  • Pokoje 3
WięcejMniej
Opis
  • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
Pomieszczenia
  • Liczba pokoi 3
  • Powierzchnia całkowita 116 m²

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal usługowy położony przy ul. Słowackiego w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI
– świetna lokalizacja,
– parking dla gości,
– parking dla pracowników,
– niskie koszty utrzymania,

Na powierzchnię lokalu 116m2, składa się sala wystawowa ponad 80m2 oraz zaplecze sanitarne. Wysokość pomieszczeń powyżej 3m. Ogrzewanie gazowe. Nieruchomość jest wolna od zaraz.

Lokal użytkowy mieści się w znakomitej lokalizacji w bardzo pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrzeszcz, przy ul. Słowackiego. Mieści się na parterze, dwukondygnacyjnego budynku usługowego. Wejście jest prosto z ulicy. Piękna elewacja, duże okna wystawowe oraz prywatne miejsca parkingowe przed lokalem czynią ten lokal bardzo atrakcyjnym.

Cena najmu lokalu to 6100PLN plus 23% VAT. Właściciel wystawia fakturę VAT.

Zapraszam na prezentację!

Monika Rynkowska
PH795427

RozwińZwiń

Masz pytania? Skontaktuj się

Monika Rynkowska

  • Aktywne oferty: 20
  • Gwarancja sprzedaży: 38

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem