Pepperhouse
Jakie to proste!
SPRZEDAJ z Pepper House, krok po kroku

Nasze atuty Twoje korzyści

Skuteczność

Jesteś dla nas najważniejszy

Tylko jeden dedykowany Doradca zajmuje się procesem sprzedaży określonej nieruchomości. Nie wiesz jak to się robi? Chcesz przyspieszyć sprzedaż? Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Nie martw się! My zadbamy o wszystko. Wykonamy szczegółową specyfikację nieruchomości, zatroszczymy się o właściwą formę reklamy i atrakcyjnie zaprezentujemy Twoją ofertę. Zbadamy stan prawny, sporządzimy opis i rysunek techniczny, zaproponujemy zmiany w aranżacji wnętrz, które rzucą inne światło na Twoją nieruchomość. Znajdziemy Klienta i zajmiemy się formalnościami związanymi z umową. Sprawimy, że sprzedaż mieszkania, domu czy działki nie będzie żmudnym i stresującym procesem, a łatwym i przyjemnym etapem w życiu.

Wypromujemy Twoje ogłoszenie w Internecie

Współpracując z nami możesz być pewny, że Twoja oferta będzie widoczna i dotrze do szerokiego grona odbiorców. Profesjonalne i ciekawie przygotowane ogłoszenie zostanie umieszczone nie tylko na naszej stronie, ale też na wiodących portalach nieruchomościowych m.in. gratka.pl, otodom.pl, trojmiasto.pl, domiporta.pl i wielu innych. Do promocji wykorzystamy również social media typu Facebook oraz YouTube. Aktualizacja i wyróżnianie ogłoszeń internetowych! Dzięki opiece naszych specjalistów od marketingu gwarantujemy, że Twoje ogłoszenie będzie regularnie aktualizowane i promowane na pierwszych stronach najważniejszych portali nieruchomościowych. Wymiana ofert! Współpracując z nami - współpracujesz z ponad 300 biurami z całego Trójmiasta, dzięki czemu masz pewność, że Twoja oferta trafi do zainteresowanych.

Dajemy wiĘcej

Możesz na nas liczyć w każdym momencie sprzedaży

Zapewniamy profesjonalną analizę stanu prawnego nieruchomości przez naszą doświadczoną kadrę Doradców ds. nieruchomości. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące umowy lub swojej sytuacji prawno-podatkowej, możesz skorzystać z obsługi prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska & Partnerzy sc. To my pokryjemy koszty.


Dobre zdjęcia to pierwszy krok do sukcesu

Fotograf, z którym współpracujemy, specjalizuje się w zdjęciach nieruchomości. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i wieloletniemu doświadczeniu, masz pewność, że zdjęcia wyróżniać się będą wysoką jakością, ostrością kolorów i szerokim kątem widzenia. Na Twoje życzenie wykonamy bezpłatnie również prezentację multimedialną i zamieścimy ją na naszym kanale na YouTube. Wykonamy zdjęcia panoramiczne, dzięki czemu jeszcze dokładniej i szerzej przedstawimy Twoją ofertę. Jeśli chodzi o promocję ofert, to dla nas nie ma granic. Na Twoje życzenie zrobimy nawet zdjęcia lotnicze Twojej nieruchomości! Sprawdź jak różnią się nasze zdjęcia od innych agencji, kliknij link i zobacz różnicę!


Banery reklamowe to bardzo ważna część promocji Twojej oferty

Wieszamy je bezpłatnie w różnych rozmiarach na każdej nieruchomości. Dzięki wyrazistym kolorom i sile naszego logo, trudno przejść koło nich obojętnie.

Współpracujemy z najlepszymi!

AVOCADO Grupa Reklamowa zajmuje się naszymi działaniami marketingowymi. Dzięki swemu doświadczeniu na rynku nieruchomości służy nam cenną radą, nasze oferty wyróżniają się na tle innych, a logo biura na długo zapada w pamięć. Na Twoje życzenie przygotujemy indywidualną kampanię reklamową (billboardy na mieście, ekrany LED, banery na stronach internetowych).


Nasze biuro mieści się w budynku "Quattro Towers"

Codziennie jesteśmy odwiedzani przez Klientów zainteresowanych kupnem nieruchomości, dzięki czemu Twoje szanse na szybką finalizację sprzedaży rosną z każdym dniem!

Baza Klientów Kupujących

Współpracujemy z szeroką grupą inwestorów, dla których inwestycje w nieruchomości stanowią ciekawą alternatywę dla lokat bankowych itp. Nierzadko sami nabywamy okazyjne lokale pod kątem remontu i dalszej odsprzedaży. U nas atrakcyjne oferty schodzą na pniu!

Operat szacunkowy nieruchomości u licencjonowanego rzeczoznawcy

Na Twoje życzenie zlecimy wykonanie wyceny w promocyjnej cenie, która wskaże realną cenę transakcyjną.

Home Staging

Jeśli nie masz czasu przygotować nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, my z przyjemnością Cię w tym wyręczymy. Dzięki temu Twoja oferta zainteresuje jeszcze większą liczbę oglądających nieruchomość, a to przyśpieszy sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę. Potrzebujesz architekta wnętrz lub ekipy remontowej? Nasi specjaliści czekają na Ciebie.

Bezpieczeństwo

Czemu powinieneś zaufać właśnie nam?

Masz pewność, że zostawiasz swoje sprawy w dobrych rękach. Gwarantuje to wieloletnie doświadczenie zdobyte w największych biurach nieruchomości w Polsce, a także świeżość i nowe spojrzenie na rynek nieruchomości w Trójmieście.

Weryfikujemy zdolność finansową Klientów kupujących nieruchomość

Dzięki czemu sprzedając lokal za naszym pośrednictwem możesz być pewny, że transakcja się sfinalizuje i przebiegnie bez zbędnych utrudnień.

Umowa

Nie bój się o zapłatę ceny przez Kupującego. Tak dostosujemy zapisy w akcie notarialnym do konkretnej sytuacji, że możesz spać spokojnie. Przed podpisaniem aktu będziesz mógł się zapoznać ze wzorem umowy. Dodatkowo ustalimy taką wysokość zadatku z Kupującym, abyś nie martwił się o finalizację umowy.

Razem od początku do końca

Dedykowany Doradca dopilnuje rzetelnego wypełnienia protokołu zdawczo–odbiorczego i będzie uczestniczyć w czynności wydania nieruchomości. Wszystkie transakcje wykonywane przy naszym pośrednictwie nadzorowane są przez licencjonowanego Pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr lic 6884), który swoją wiedzę potwierdził egzaminem państwowym oraz objęte są polisą OC w PZU.

Podatki

Przy każdej transakcji analizujemy, czy i w jakiej wysokości będziesz musiał zapłacić podatek. Z nami nic Cię nie zaskoczy i będziesz mógł zaplanować optymalne rozwiązanie.

OszczĘdzasz

Czas to pieniądz

Dzięki współpracy z nami, oszczędzasz czas i wydatki na działania marketingowe, w których jesteśmy ekspertami. To my w Twoim imieniu prowadzimy rozmowy negocjacyjne, więc spotykasz się dopiero z wyselekcjonowanymi, konkretnymi i sprawdzonymi Klientami przy prezentacji nieruchomości i negocjacjach umowy. Organizujemy również dokumenty niezbędne do sprzedaży i umawiamy notariusza. Widzisz, jak wiele możesz z nami zyskać?

Sprawdź jak szybko sprzedajemy
Kupimy twoje
mieszkanie
Design: AVOCADO.pl — Marketing & Reklama