• Numer oferty PH647750
 • Liczba wyświetleń 303
Udostępnij

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– znakomita propozycja inwestycyjna, idealne miejsce pod kancelarię notarialną!
– niezwykle prestiżowa lokalizacja,
– blisko morza,
– zadbana kamienica, bardzo ładna klatka schodowa,
– prężnie działająca wspólnota,
– bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa,
– około 10min pieszo do najbliższej stacji SKM,
– ogromne możliwości aranżacyjne,
– bardzo niski czynsz,
– wysokość pomieszczeń 3,2 m!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bema, w samym sercu Sopotu (narożnik ul. Bema z ul. Bohaterów Monte Cassino) – około 3 minut pieszo do plaży.
Świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem – około 9 min pieszo do przystanku SKM, PKP, co daje nam niesamowity komfort, wygodę oraz oszczędność czasu.

W sezonie jest to najtłumniej odwiedzane przez turystów miejsce w Trójmieście. W okresie zimowym okolica jest niezwykle klimatyczna, uroku nadają jej różnorodne kawiarnie, restauracje oraz sopockie molo. W okolicy znajduje się duża ilość punktów handlowo-usługowych.

CHARAKTERYSTYKA:
Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czterokondygnacyjnej, odnowionej kamienicy z 1910r. Budynek zarządzany jest przez prężnie działającą Wspólnotę Mieszkaniową, dbającą nieustannie o wysoki standard nieruchomości. Piękna klatka schodowa, zadbana, czysta i bardzo szeroka. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.
Lokal składa się z:
– 5 przestronnych pomieszczeń,
– kuchni,
– przedpokoju,
– łazienki z WC.

Lokal jest po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje elektryczne, jak i hydrauliczne.
W obiekcie zamontowano kamery do dyspozycji wspólnoty.

Czynsz kształtuje się na poziomie: ok 360zł
Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Opiekun oferty: Jagoda Wolff
Nr oferty: PH647750

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Jagoda Wolff

 • Aktywne oferty: 48
 • Gwarancja sprzedaży: 68
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

  Liczba Klientów:

  1 934

  Sprzedanych nieruchomości za:

  406 mln zł

  Odbytych spotkań:

  12 367

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  240 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.