• Numer oferty PH983083
 • Liczba wyświetleń 1122
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 63 dni

459 000 zł

6 740 zł/m² | Rata już od 2 443 zł miesięcznie

pomorskie, Borkowo, Współczesna

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Borkowo
 • Ulica Współczesna
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 1/3
 • Pokoje 3
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2010
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 68.1 m²

Opis nieruchomości

Atuty nieruchomości:
– przestronne i ustawne mieszkanie dla rodziny
– miejsce postojowe
– komórka lokatorka na piętrze
– korzystne strony świata
– mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych
– duży balkon
– zabudowa stała i AGD kuchenne w cenie

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym z trzech pięter w bloku z 2011 roku przy ulicy Współczesnej, w świetnie zlokalizowanym a jednocześnie spokojnym Borkowie.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20m2), dwóch pokoi (10,5m2 i 12m2), łazienki (5,8m2), pralni (2,2m2)oraz przedpokoju (13m2). Mieszkanie jest słoneczne, posiada balkon od strony południowej (9m2).

Na podłogach w pokojach panele, a w łazience glazura. W cenie mieszkania pozostaje nowoczesna zabudowa kuchenna na wymiar ze sprzętem AGD oraz zabudowy stałe.
Do mieszkania przynależy miejsce naziemne ( w dodatkowej cenie 10 000 zł), dzięki czemu mamy gwarancję parkowania tylko dla siebie.

Opłaty wynoszą ok. 350 zł latem oraz 450 zł zimą. Dogodny termin wydania nieruchomości.

W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa (przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, sklepy, przychodnia, korty tenisowe) i komunikacyjna – autobusy (linie 113, 213, N13). Okolicę charakteryzuje cisza i spokój. Niedalekie sąsiedztwo Lasów Otomińskich zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Usytuowanie osiedla pozwala też na szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy Południowej, czy Autostrady.

Zapraszam na prezentację nieruchomości !

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Bogusław Czeczotko

  • Gwarancja sprzedaży: 137
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.