• Numer oferty PH482072
 • Liczba wyświetleń 346
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !!!

Nasza propozycja to kameralny budynek wielorodzinny położony w zaciszu i otoczeniu zieleni, na terenie dzielnicy Gdynia Chylonia. Jest to atrakcyjny, stylowy i nowoczesny kompleks 5 apartamentów o wysokim standardzie wykończenia. Obiekt wybudowany w niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej co gwarantuje nam prywatność, spokój i możliwość zacieśniania relacji sąsiedzkich. Mieszkania są zlokalizowane w Gdyni. Wokół terenu działki nie brakuje zieleni a tuż za murem płynie urokliwy strumyczek, co dodaje uroku temu terenowi. Dla mieszkańców zostanie przygotowana kładka, aby umożliwić spacery z psem oraz plac zabaw w głębi osiedla.

LOKALIZACJA:
Położenie inwestycji stanowi doskonałą bazę wylotową ze względu na bliską odległość do Obwodnicy Trójmiasta S6, do której dzieli nas tylko 2 minuty. W promieniu zaledwie 15 km można dotrzeć na: Mechelinki, Skwer Kościuszki, jezioro Bieszkowice.
W pobliżu znajdują się sklepy: Polo Market, Biedronka, Lidl, Centrum Handlowe Chylonia. Odległość do najbliższej stacji SKM wynosi 1 km.

Oprócz doskonałej lokalizacji inwestycja wyróżnia się także przestronnym zagospodarowaniem terenu, niską, przyjazną, nowoczesną i przemyślaną architekturą, z dużą ilością zieleni, która stworzy przyjazny i kameralny klimat do zamieszkania.

ROZKŁAD MIESZKAŃ:
PARTER:
mieszkanie o powierzchni 60,05m2 -3 pokojowe z kuchnią ,łazienką i balkonem z widokiem na zieleń;

PIĘTRO I
1 mieszkanie o powierzchni 65,35 m2 – 3 pokojowe z kuchnią ,łazienką i balkonem z widokiem na zieleń;

1 mieszkanie o powierzchni 59,06 m2 – 3 pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem z widokiem na zieleń;

PIĘTRO II
1 mieszkanie o powierzchni 65,35 m2 – 3 pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem z widokiem na zieleń;

1 mieszkanie o powierzchni 59,06 m2 – 3 pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem z widokiem na zieleń;

Możliwość dokupienia garażu w kwocie 50.000 zł ( 4 możliwe miejsca do wyboru )

STANDARD I WYPOSAŻENIE WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ OBEJMUJE :
*okna PCV z pakietami trzyszybowymi,
*otynkowane, wyszpachlowane i wymalowane jednokrotnie na biało ściany, *zamontowane parapety,
*ogrzewanie podłogowe,
*osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C.
*Balkony i tarasy wykończone gresem,
*telewizja kablowa oraz Internet.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
*drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie
*szyby i okucia antywłamaniowe.
*obiekt będzie monitorowany,
*dostęp do terenu od ulicy zostanie odgrodzony szlabanem.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwi zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.
Całość inwestycji będzie ogrzewać nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła.

Termin zakończenia inwestycji 4 kwartał 2023r.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!!
Agnieszka Poniatowska
Biuro Nieruchomości
Pepper House

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agnieszka Poniatowska

  • Aktywne oferty: 18

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.