• Numer oferty PH783134
 • Liczba wyświetleń 1616
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 119 dni

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– 15 minut spacerem nad morze;
– 5 minut do Parku Przymorze i Parku Reagana;
– ekspozycja okien południowy – wschód;
– przystanek autobusowy/tramwajowy – 200m;
– możliwość przerobienia na 2 niezależne pokoje i oddzielną kuchnię;
– widok z okna na morze i zieleń;
– natychmiastowe wydanie;
– doskonałe dla rodziny i pod inwestycję.

LOKALIZACJA
Mieszkanie położone jest przy ul. Pomorskiej na gdańskiej Żabiance. Miejsce jest doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta – w odległości 200m znajdują się przystanek autobusowy i tramwajowy. Do kolejki podmiejskiej SKM, łączącej całe Trójmiasto oraz tzw. Małe Trójmiasto Kaszubskie – 15 minut spacerem.

Wokół bardzo dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Nad morze, nad które dojdziemy w 15 minut spacerem, prowadzi także ścieżka rowerowa, łącząca się z pasem nadmorskim, skąd wzdłuż linii morza dostaniemy się do Sopotu i Gdyni, lub do mola w Brzeźnie. 

Niewątpliwym atutem jest bliskość Parku Reagana, miejsca idealnego zarówno na odpoczynek jak i rekreację, oferującego liczne ścieżki rowerowe, alejki spacerowe, place zabaw, skate parki, leżaki, oczka wodne, zadbane trawniki, miejsca na grilla/ognisko, tor do gry w bule, siłownie na powietrzu, zamknięte wybiegi dla psów, dużo miejsc do odpoczynku – każdy znajdzie tu coś dla siebie.
W najbliższym sąsiedztwie pełne zaplecze handlowo – usługowe, liczne sklepy, restauracje, bar mleczny niemalże pod blokiem, szkoły, przedszkola, kościół, przychodnia, apteka, banki. 

Blisko AWFiS – 20 minut spacerem. Do granicy z Sopotem – 15 minut spacerem. 

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 38 m2, na którą składają się:
– salon z aneksem kuchennym – ok. 23 m2;
– pokój – ok. 9 m2;
– łazienka z kabiną prysznicową – ok. 3 m2;
– przedpokój – ok. 3 m2. 
– balkon.  

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. 
Mieszkanie po generalnym remoncie, na podłodze panele i terakota. 
Ekspozycja okien – południowy – wschód, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i słoneczne. 
Możliwość wyodrębnienia oddzielnej kuchni i stworzenia drugiego niezależnego pokoju. 

Niski czynsz – ok. 250pln. 
Mieszkanie dostępne od zaraz. 

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, w 10-piętrowym bloku z 1986 roku. W budynku nowa winda. Klatka po remoncie, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. 

Mieszkanie jest doskonałe pod inwestycję – najem krótko- i długoterminowy, świetnie sprawdzi się też dla rodziny. 

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Numer oferty: PH783134 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.