• Numer oferty PH192095
  • Liczba wyświetleń 39
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 1 dzień

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI :
– gotowe do wynajęcia dla studentów
– przygotowane aż dla 7 osób 
– po remoncie w 2016 roku
– nie wymaga wkładu finansowego
– w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa
– idealna lokalizacja do uprawiania sportu i rekreacji
– znakomicie skomunikowane z resztą miasta i uczelni wyższych

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w Gdańsku-Wrzeszczu dzielnicy najczęściej wybieranej ze względu na idealne połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Bliski dostęp do tramwajów, autobusów jak również szybkiej kolei miejskiej pozwala na sprawny i łatwy dostęp do wszystkich wyższych uczelni w Gdańsku. Lokalizacja stworzona dla młodych,aktywnych  ludzi również ze względu na bliską odległość morza,  do którego prowadzą ścieżki rowerowe. Entuzjaści spacerów, biegania czy rowerzyści odnajdą sprzyjające warunki do uprawiania sportów. 

 
OPIS NIERUCHOMOŚCI:

W sprzedaży gotowa inwestycja pod wynajem dla studentów! Właściciel po dokonaniu gruntownego remontu w ubiegłym roku przygotował mieszkanie aż dla 7 osób. Miejsce w pełni wyposażone, nie wymaga żadnego wkładu finansowego.  Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze kamienicy i jest jedynym mieszkaniem na tym piętrze co daje poczucie prywatności i komfortu. W skład mieszkania o powierzchni 80 m2 wchodzą : 5 pokoi – 3 jednoosobowe  i 2 dwuosobowe (12,36m2;7,25m2;11,02m2; 8,06m2;13,80m2), dwie łazienki oraz kuchnia z jadalnią. Obecnie nieruchomość jest wynajmowana więc istnieje możliwość przejęcia wynajmujących. Inwestor notował rentowność na poziomie 13%. Nieruchomość jest gotowym produktem inwestycyjnym. 

Zapraszam na prezentację.
Jolanta Wierzba, nr oferty: PH993354

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

* oznacza pola wymagane

Masz pytania? Skontaktuj się

Jacek Albrecht

  • Aktywne oferty: 2
  • Sprzedane nieruchomości: 9

* oznacza pola wymagane

Podobne oferty

Pepper House w liczbach (dane za rok 2017)

Liczba Klientów:

11 400

Ilość transakcji:

1 000

Odbytych spotkań:

12 000

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem