• Numer oferty PH181601
 • Liczba wyświetleń 2462
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 22 dni

Opis nieruchomości

HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– do własnej aranżacji
– idealne dla Rodziny
– świetnie skomunikowane
– piwnica ok. 20 m2 + strych

LOKALIZACJA:
Bardzo atrakcyjna lokalizacja mieszkania położonego w Nowym Porcie. Idealne usytuowanie, łatwy dojazd do centrum i trójmiejskiej obwodnicy, jak również świetne skomunikowanie z resztą miasta gwarantuje oszczędność czasu. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe (np. linie 148 i 283) oraz tramwajowe (np. linie 5, 7, 10). W okolicy znajdziemy przedszkole, szkoły i liczne sklepy. Sąsiedztwo plaży, urokliwych terenów zielonych oraz bliskość terenów rekreacyjnych, a także ścieżek rowerowych zachęcają do spacerów i wyróżniają to mieszkanie spośród innych.

CHARAKTERYSTYKA:
Nieruchomość znajdująca się na drugim piętrze w niskiej, dwupiętrowej, odrestaurowanej kamienicy. W ostatnich latach została przeprowadzona termomodernizacja, wymiana dachu oraz została wyremontowana klatka schodowa. W 2016 r. wszystkie okna zostały wymienione na trzyszybowe.
Dwustronne mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Składa się z trzech pokoi, kuchni wyposażonej w sprzęt AGD (w tym: zmywarka, płyta gazowa z piekarnikiem) oraz łazienki z oknem. Ogromnym atutem nieruchomości jest możliwość własnej aranżacji i przestawienia ścian. Wejście do klatki jest zabezpieczone domofonem, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców całego budynku. Do mieszkania przynależy piwnica (ponad 20 m2) oraz miejsce do suszenia prania na strychu. Pod budynkiem z zadbaną klatką schodową znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ogrzewanie elektryczne. (W łazience bojler)

Opłaty:
– media ok. 350 zł
– fundusz remontowy 103 zł
– prąd w zależności od zużycia: ok. 150 zł (lato) i ok. 300 zł (zima)
– gaz (ok. 50 zł/co 2 miesiące)

Zapraszam na prezentacje!
Anna Lipińska
numer oferty: PH 181601

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Anna Banaś

  • Aktywne oferty: 2
  • Gwarancja sprzedaży: 28
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.