• Numer oferty PH282103
 • Liczba wyświetleń 1444
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 13 dni

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju nieruchomość z własnym ogrodem i widokiem na Westerplatte!

 
Nieruchomość o powierzchni 36,8 m2 mieszczące się na parterze z bezpośrednim zejściem do dużego ogrodu, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pralni.
Nieruchomość w tym roku przeszła gruntowny remont (wymieniono wszystkie instalacje, podłogi, wyrównano ściany).

W obecnym układzie mamy dwa pokoje, z czego salon połączony jest z kuchnią (z oknem). Stawiając jedną ściankę z łatwością możemy wydzielić dwa osobne pokoje wraz z osobną kuchnią.

W pełni zabudowana kuchnia (płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, piekarnik).

Z salonu bezpośrednie wyjście do własnego ogrodu (ok 85 m2).
Ogród przyjazny dzieciom, ogrodzony, wyposażony w podwójną huśtawkę.
W salonie jak i w kuchni znajdują się rolety antywłamaniowe.

Na podłogach wysokiej ścieralności panele.
W salonie zainstalowano elektryczny kominek, który oprócz walorów estetycznych może pełnić dodatkową funkcję grzewczą.
Ponadstandardowa wysokość 2,7 m.

Dwa lata temu nieruchomość podłączono do centralnego miejskiego ogrzewania.

Do nieruchomości przynależny duża piwnica z oknem (7,7 m2).
Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Nieruchomość w pełni wyposażona i umeblowana.
Gotowa do wprowadzenia, pachnąca nowością.
Nieruchomość sprawdzona pod kątem prawnym.
Stały czynsz kształtujący się na poziomie ok 600 zł.

Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej części dzielnicy Nowy Port, w otoczeniu kameralnej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnia, basen,przystanki autobusowe i tramwajowe. Dosłownie dwa przystanki dzielą nas od Brzeźna. Mieszkanie położone jest na początku ścieżki rowerowej prowadzącej do Gdyni.

Gorąco polecam i serdecznie zapraszam na prezentację.
Agata Kościelak, nr.oferty:PH282103.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.