• Numer oferty PH640494
 • Liczba wyświetleń 956
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 4 dni

435 000 zł

8 878 zł/m² | Rata już od 2 315 zł miesięcznie

Gdańsk, Morena, Amundsena

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Morena
 • Ulica Amundsena
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 5/10
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1978
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 49 m²

Opis nieruchomości

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji na Morenie!

ATUTY:
– atrakcyjny rozkład
– dwa niezależna pokoje
– oddzielna kuchnia z oknem
– przestronny słoneczny balkon
– wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych
– bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
– pełne zaplecze usługowo-handlowe
– doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna
– szybki termin wydania

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji z bogato rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową i komunikacyjną w otulinie lasu na Morenie przy ulicy Amundsena.

Lokal o powierzchni 49m składa się z dużego salonu z wyjściem na słoneczny balkon, ustawnej sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, przestronnej łazienki, osobnego wc oraz funkcjonalnego przedpokoju. Nieruchomość w dobrym stanie wizualno-technicznym po generalnym remoncie w 2015 roku gotowe do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość z ogrzewaniem i wodą z miasta, z przynależną piwnica (ok 3m) .

Mieszkanie znajduje się na 5 z 10 pięter w bloku z 1978 roku. Budynek w dobrym stanie, wyposażony w 2 windy z licznymi ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi.

W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Blisko Galeria Morena, Lidl, Biedronka, Peppco, liczne sklepy, punkty gastronomiczne, przychodnia zdrowia, apteka oraz wiele wiele innych udogodnień. Dosłownie 100m do przystanku całodobowego autobusowego i linii tramwajowej oraz 10 minut do przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM-Brętowo). Dla zmotoryzowanych dobrze rozwiniętą siecią dróg z prostym dojazdem do obwodnicy, dzięki czemu błyskawicznie i bezproblemowo dotrzemy do każdej dzielnicy Trójmiasta.

Najbliższe otoczenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego motywuje do licznych aktywności fizycznych oraz do odpoczynku i relaksu w gronie najbliższych i rodziny.

Doskonała propozycja z szybkim terminem wydania!

Zapraszam na prezentację!
Paweł Pich
Numer oferty: PH640494

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Paweł Pich

  • Aktywne oferty: 2
  • Gwarancja sprzedaży: 103
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.