• Numer oferty PH968029
 • Liczba wyświetleń 143
Udostępnij

Opis nieruchomości

ATUTY:

– wysoki standard wykończenia,
– ostatnie piętro z windą,
– przestronne pomieszczenia,
– gotowe do wprowadzenia,
– słoneczna ekspozycja,
– 2 miejsca parkingowe i komórka lokatorska,
– spokojne osiedle z placem zabaw,
– renomowany deweloper.

CHARAKTERYSTYKA:

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 82,83m2. Na lokal składa się:

– słoneczny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon,
– 3 przestronne sypialnie,
– łazienka,
– pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcję pralni i suszarni.

Budynek wybudowany w 2022r. przez renomowanego dewelopera Eurostyl na osiedlu Nasze Miejsce. Przestrzeń znajduje się tuż przy zielonym starodrzewie. Wszechobecna natura otaczająca inwestycję sprawia, że jest idealną przestrzenią do spokojnego życia na progu tętniącego życiem miasta. Budynki wyposażone w cichobieżne windy. Ponadto na osiedlu znajdziemy prywatne parkingi zabezpieczone szlabanem oraz plac zabaw. Samo mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem i dbałością o każdy detal (wodoodporne panele, drzwi wewnętrzne firmy DRE z zamkiem magnetycznym, meble robione na wymiar, trzyszybowe okna, sprzęty firmy Electrolux).
Obligatoryjnym elementem transakcji jest nabycie miejsca w hali w garażowej, zewnętrznego miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej za łączną cenę 70 000 zł.
Wyposażenie mieszkania do indywidualnych uzgodnień. 

LOKALIZACJA:

Okolica nieruchomości przy ulicy Niepołomickiej to przyjemne miejsce, które oferuje mieszkańcom wiele udogodnień i atrakcji. Położona w spokojnej i zielonej części miasta, ta lokalizacja jest idealna dla osób poszukujących harmonii między życiem w mieście a otoczeniem naturalnym. W okolicy liczne parki zabaw, zbiornik wodny, restauracja, sklepy, nieopodal żłobek oraz szkoła. Pod samym blokiem tereny zielone, które pozwalają na codzienny relaks.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!
Marcin Pietkiewicz
nr oferty: PH968029

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Marcin Pietkiewicz

  • Aktywne oferty: 28
  • Gwarancja sprzedaży: 94
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.