• Numer oferty PH627594
 • Liczba wyświetleń 156
Udostępnij

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe zupełnie nowe mieszkanie.

Atutu nieruchomości:
– zupełnie nowy lokal
– w pełni wyposażony
– ogródek z wyposażeniem
– naziemne miejsce postojowe

Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w gdańskiej dzielnicy Łostowice przy ul. Hokejowej. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z miastem – przystanek autobusowy jest niopodal budynku. Z tego miejsca szybko dostaniemy się także do Obwodnicy Trójmiasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa (Lidl, Carrefour Express, Żabka, sklepy branżowe, poczta, przedszkola, żłobek) oraz tereny zielone obok osiedla.

Stare Miasto – 14 min. samochodem
Przystanek autobusowy – 5 min. spacerem
Obwodnica Trójmiasta – 10 min. samochodem
Lidl – 200 m

Osiedle Zdrovo dewelopera Murapol to nowoczesne miejsce, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dookoła wyłącznie niska, kameralna zabudowa i duże terenów zielonych. W obszarze inwestycji powstaną ogrody deszczowe, które będą miejscem spotkań i rekreacji oraz zapewnia odpowiednią retencję wody.

Lokal mieści się na parterze w budynku wybudowanym w 2023 roku. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 29000 zł).

Na mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się:
– salon z aneksem kuchennym
– sypialnia
– łazienka z WC
– przedpokój

Mieszkanie zostało w całości zaprojektowane przez architekta i sprawia poczucie większego metrażu niż stan faktyczny. Każda zabudowa wykonana została na wymiar z wysokiej jakości materiałów. Całość prezentuje wysoki i nowoczesny standard zarówno wizualny jak i wyposażenia. Do mieszkania przynależy również ogród usytuowany po wyjściu na taras w przytulnym, ustronnym miejscu. Roślinność oraz trawnik z pewnością zrobi wrażenie. Dodatkowo na tarasie meble ogrodowe: stolik, fotel i dwa duże lampiony oraz rozsuwana pionowa markiza. Mieszkanie posiada system SMART, dzięki któremu możemy sterować mieszkanie w aplikacji mobilnej. budowalne/wyposażenie dobrano z tzw. „górnej półki”: FLUGGER, PORTA, GROHE, KOHLMAN, GRES, PŁYTKI RAWDECOR, PANELE 5 kat. z dodatkową wodną ochroną etc.) wprost po zakupie z rynku pierwotnego (posiada gwarancję deweloperską od lipca 2023).
Wyposażenie mieszkania, w tym sprzęty AGD, jest również na gwarancji.

W mieszkaniu zamontowany jest alarm (na kartę SIM) pozwalający na zdalną kontrolę za pomocą smartfona z funkcją np. możliwości podsłuchu mieszkania w czasie rzeczywistym.
Oferowane mieszkanie to zupełnie nowa przestrzeń przygotowana dla najbardziej wymagających. Wszystko w lokalu jest nowe, nigdy nieużywane i jeszcze na gwarancji. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt kuchenny oraz umeblowanie w salonie, sypialni i przedpokoju. Całość wyposażenia widoczna na zdjęciach jest w cenie.

Wnętrze tego pięknego mieszkania jest przemyślane i bardzo funkcjonalne, a zastosowanie neutralnych barw zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego i jest gotowe do zamieszkania.

Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Piotr Bartosiuk

  • Aktywne oferty: 21
  • Gwarancja sprzedaży: 106
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.