• Numer oferty PH134024
 • Liczba wyświetleń 399
Udostępnij

Opis nieruchomości

HOT OFERTA!!

Atuty nieruchomości:
– Mieszkanie wykończone ze starannością w każdym detalu,
– Funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
– Pełna baza handlowo- usługowa,
– Nowoczesne osiedle,
– Luksusowy standard wykończenia części wspólnych,
– Do plaży zaledwie 800 metrów!

Charakterystyka:
Trzypokojowy w pełni wyposażony lokal mieszkalny położony jest na nowym i spokojnym osiedlu „Przystań Letnica” budowanym przez dewelopera ATAL. Mieszkanie o łącznej powierzchni 65 m położone jest na pierwszym piętrze budynku 5 kondygnacyjnego i składa się z:
– salonu z kuchnią o łącznej powierzchni ok. 24,75 m² z wyjściem na przestronny balkon (7,29m2)
– sypialni (12,43m²),
– sypialni (12,58 m²),
– łazienki z WC (5,95 m²)
– przedpokoju (7,89 m²)

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe dodatkowo płatne 50 000 zł ( zakup obligatoryjny).

Opłaty: 680 zł/msc

Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Letnica . Osiedle „Przystań Letnica” jest to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska! Nieruchomość oddalona od plaży ok 800 m, wzdłuż której równolegle rozpościera się Park Brzeźnieński, tworząc wyjątkową przestrzeń rekreacyjną. Do plaży, parku, komunikacji miejskiej dojdziemy spacerem w kilka minut. Lokalizacja idealna dla lubiących turystykę rowerową – można dojechać ścieżką rowerową przy bulwarze nadmorskim aż do granicy Sopotu. W okolicy pełna infrastruktura – handlowo usługowa liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoła, przedszkole, żłobek.

Kilkaset metrów od osiedla znajduje się Stadion Polsat Plus Arena i hala Amber Expo.

W kilka minut dostaniesz się tunelem pod Martwą Wisłą na południową obwodnicę Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Gdańska, Starego Miasta zajmuje ok. 12 minut.

Zapraszam na prezentacje!
Piotr Bartosiuk

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Piotr Bartosiuk

  • Aktywne oferty: 21
  • Gwarancja sprzedaży: 106
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.