• Numer oferty PH536020
 • Liczba wyświetleń 1116
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 98 dni

547 000 zł

7 318 zł/m² | Rata już od 2 911 zł miesięcznie

Gdańsk, Jasień, Połczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Jasień
 • Ulica Połczyńska
 • Rodzaj zabudowy Dom wielorodzinny
 • Piętro 2/2
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2019
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 4
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 74.75 m²
 • Powierzchnia użytkowa 75 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE  W PEPPER HOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI :
– wysoki standard wykończenia wnętrza,
– nieruchomość gotowa do wprowadzenia, nie wymagająca żadnych nakładów finansowych,
– możliwość zaadoptowania strychu nad całą powierzchnią nieruchomości (zgoda wspólnoty),
– dwa miejsca parkingowe (naziemne),
– duża komórka lokatorska,
– wysokie sufity 2,7 h,
– bardzo dobry układ względem stron świata (sypialnie od wschodu a salon od zachodu),
– blisko do Obwodnicy Trójmiasta,
– dużo terenów zielonych.

CHARAKTERYSTYKA:
Nieruchomość o powierzchni 74,75 mznajduje się na drugim piętrze z dwóch w kameralnym budynku z 2019r.  Nieruchomość została wykończona przez obecnych właścicieli uwzględniając dbałość o detale. Cała zabudowa w nieruchomości została wykonana przez stolarza na zamówienie.
Kuchnia zabudowana w cały sprzęt AGD (na gwarancji) z granitowymi blatami. Na podłogach wysokiej klasy panele  (AC4).
W nieruchomości mamy marmurowe parapety.

Do lokalu przynależą dwa zewnętrzne miejsca parkingowe (obok siebie) oraz duża komórka lokatorska (4,84 m2). 
Opłaty średnio kształtują się na poziomie ok 600 zł (wraz z funduszem remontowym, zaliczkami na wodę oraz gazem przy czteroosobowej rodzinie).

Nieruchomość  zajmuje całe ostatnie piętro (nie ma sąsiadów przez ściany) w związku z tym część klatki schodowej na górze jest też właściwie do wyłącznego użytku właścicieli (można zostawić buty, rowerek dziecięcy, wózek, postawić sobie jakąś małą ławę).

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane w Gdańskiej dzielnicy Jasień w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Dotarcie do centrum Gdańska zajmuje jedynie 13 minut. Pozwala na to wiele alternatywnych dróg, przez co omijamy zakorkowane ulice. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, centra handlowe, apteki, poczta a dla najmłodszych przedszkole.

Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację!
Numer oferty: PH536020
Agata Kościelak
RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.