• Numer oferty PH908163
 • Liczba wyświetleń 1916
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 73 dni

519 000 zł

7 023 zł/m² | Rata już od 2 762 zł miesięcznie

Gdańsk, Chełm, prof. Józefa Więckowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Chełm
 • Ulica prof. Józefa Więckowskiego
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 2/4
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1993
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 73.9 m²

Opis nieruchomości

WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE

ATUTY:
– świetna lokalizacja,
– cicha i spokojna okolica,
– pełna infrastruktura handlowo-usługowa,
– funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
– duże możliwości aranżacyjne,
– wspaniały widok, brak sąsiadów za oknem,
– gotowe do wprowadzenia,
– idealne dla rodziny i pod wynajem.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie mieści się przy ulicy Więckowskiego w gdańskiej dzielnicy Chełm. W sąsiedztwie znajduje się Pasaż Chełmski Centrum Handlowe, Kaufland, Biedronka, szkoły, przedszkola, przychodnia, kościół, basen, linie autobusowe i tramwajowe. Łatwy dojazd do obwodnicy zapewnia nam błyskawiczne połączenie z całym Trójmiastem. Niedaleko mieszczą się obiekty sportowe oraz tereny rekreacyjne (5 min pieszo), które niewątpliwie zachęcą Państwa do wypoczynku i aktywności fizycznej w wolnym czasie.
 5 min. spacerem do przystanku tramwajowego,
1 min spacerem do linii autobusowej;

CHARAKTERYSTYKA:
Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, znajduje się na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym, który został wybudowany w 1993 r.  Budynek został ocieplony a klatka schodowa została wyremontowana w 2019 r. 
Lokal składa się z kuchni połączonej z jadalnią (około 16 m2), trzech pokoi (ok. 30 m2, 11m2, 8 m2), łazienki z prysznicem i wanną oraz niewielką garderobą.
Wszystkie ściany i sufity wycekolowane. W dużym pokoju nieznacznie podwieszony sufit. Wewnątrz nieruchomości mahoniowe drzwi.
Do mieszkania przynależy również przestronny słoneczny balkon oraz piwnica.
Przed budynkiem ogólnodostępny parking.

Dwustronna ekspozycja- wschód, zachód zapewni ciepłe, słoneczne mieszkanie. 

Niskie opłaty czynszowe 560 zł ( z zaliczkami na wodę, funduszem remontowym i centralnym ogrzewaniem).

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z zaleceniami WHO. Istnieje także możliwość prezentacji online.

Nieruchomość sprawdzona pod kątem prawnym.

Gorąco polecam nieruchomość i serdecznie zapraszam na prezentacje.
Numer oferty: PH908163 , Agata Kościelak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.