• Numer oferty PH690409
 • Liczba wyświetleń 998
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 203 dni

550 000 zł

7 779 zł/m² | Rata już od 2 927 zł miesięcznie

Gdańsk, Brzeźno, Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Brzeźno
 • Ulica Władysława Broniewskiego
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 4/4
 • Balkon/taras
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1970
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 4
 • Powierzchnia całkowita 70.7 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– 500 m od linii brzegowej;
– 4 niezależne pokoje;
– dostępne od zaraz;
– funkcjonalny układ pomieszczeń;
– idealne pod inwestycję!

LOKALIZACJA:

Mieszkanie położone jest przy ul. Broniewskiego, w nadmorskiej dzielnicy Gdańska – Brzeźnie. Niewątpliwym atutem jest położenie w odległości 500 m od morza i plaży w Brzeźnie. Wzdłuż linii brzegowej biegnie pas nadmorski, składający się z ścieżki rowerowej oraz deptaka, którymi dostaniemy się do mola w Brzeźnie, a dalej do Sopotu i Gdyni. Zaledwie 400 m do Parku Brzeźnieńskiego im. Haffnera, 20 minut spacerem do Parku Reagana. 

Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane – przystanek autobusowy i tramwajowy znajdują się w odległości 400 m, dzięki czemu mamy doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta. 

Wokół pełne zaplecze handlowo – usługowe, liczne sklepy, popularne dyskonty, szkoła podstawowa i liceum – 500 m, przychodnia, apteka, przedszkole, kościół, bank, kwiaciarnia, fryzjer, kultowy bar mleczny, nadmorskie kawiarenki, bary i restauracje – wszystko w zasięgu ręki! 

MIESZKANIE:

Mieszkanie o powierzchni 70,70 m2, na którą składają się:

– pokój z wyjściem na balkon;
– pokój;
– pokój;
– pokój,
– oddzielna kuchnia z oknem;
– łazienka;
– oddzielna toaleta;
– przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica. 

Mieszkanie dwustronne, o ekspozycji wschód – zachód, bardzo jasne i słoneczne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. 

BUDYNEK:

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w 4-piętrowym bloku. Jedynie 2 mieszkania na piętrze. Wejście zabezpieczone domofonem. 

Cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, placów zabaw, przed budynkiem bardzo duży, bezpłatny parking.  

Brzeźno to nadmorska dzielnica Gdańska, z dwoma wydzielonymi kąpieliskami, bardzo lubiana przez mieszkańców i chętnie odwiedzana przez turystów. 

Mieszkanie świetnie sprawdzi się pod inwestycję – najem krótko- i długoterminowy. 

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!
Bogusław Czeczotko 
Nr oferty: PH690409

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Bogusław Czeczotko

  • Gwarancja sprzedaży: 137
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.