• Numer oferty PH164709
 • Liczba wyświetleń 1076
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 18 dni

380 000 zł

9 113 zł/m² | Rata już od 2 023 zł miesięcznie

Gdańsk, Brzeźno, Konrada Korzeniowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Brzeźno
 • Ulica Konrada Korzeniowskiego
 • Rodzaj zabudowy Wieżowiec
 • Piętro 1/10
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1982
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 41.7 m²

Opis nieruchomości

ATUTY:
– blisko plaży (300 m),
– dobra komunikacja (tramwaj, autobus),
– szkoły, przedszkola, kościół,
– pełna baza handlowo- usługowa,
– blisko terenów zielonych,
– spokojna okolica.

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie o powierzchni 41,7 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 10cio piętrowym wybudowanym w 1982 roku. Budynek został docieplony i odświeżony 2 lata temu. W 2019 roku wyremontowano pokoje oraz przedpokój. Wymienione zostały podłogi, drzwi wewnętrzne nowe drzwi antywłamaniowe oraz okna PCV, odświeżono ściany oraz  wymieniono wodomierze na elektroniczne. W łazience wymieniono piony wody oraz kanalizacji.
Do mieszkania przynależy piwnica (1,5 m2), przed budynkiem parking ogólnodostępny. Budynek jest zabezpieczony domofonem oraz posiada 2 nowe windy.
Mieszkanie słoneczne, dwupokojowe posiada balkon, usytuowane od strony zachodniej.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie mieści się przy ulicy Korzeniowskiej  w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Bardzo dobra komunikacja z centrum Gdańska, Sopotem jak i z Gdynią. 
300 m do plaży,
200 m do najbliższego przystanku.
Nieopodal znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe, molo, place zabaw, siłownie na powietrzu, szkoły, sklepy, przedszkola, markety oraz różne usługi.

Opłata administracyjna kształtuje się na poziomie 340zł/m-c latem a zimą 440 zl/m-c.

Nieruchomość sprawdzona pod kątem prawnym.

Zapraszam na prezentację, Agata Kościelak
Numer oferty: PH164709

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.