• Numer oferty PH600748
 • Liczba wyświetleń 1033
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 120 dni

1 150 000 zł

7 114 zł/m² | Rata już od 6 121 zł miesięcznie

pomorskie, Straszyn, Jowisza

Dom na sprzedaż

 • Miejscowość Straszyn
 • Ulica Jowisza
 • Rodzaj zabudowy Wolnostojący
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2007
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Poddasze/strych
 • Ogródek
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Dom
 • Rok budowy 2007
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 5
 • Liczba łazienek 1
 • Liczba toalet 1
 • Powierzchnia całkowita 161.66 m²
 • Powierzchnia użytkowa 161.66 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE

ATUTY:
– szybki dojazd do Gdańska,
– przestronny ogród,
– gotowe do zamieszkania,
– cicha, spokojna okolica.

NIERUCHOMOŚĆ:
Dom dwukondygnacyjny, wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 161 m2  + garaż 38,30 m2, posiada 5 pokoi. Powierzchnia działki wynosi 1 290 m2. Podjazd i część ogrodu została wybrukowana kostką. Dom wybudowany pustakami, pokryty dachówką. Przestronny dom został wykończony materiałami wysokiej jakości.

Parter składa się z: wiatrołapu z zabudową typu komandor, WC, salonu (44 m2), jadalni (10,5 m2), kuchni (12 m2), pomieszczenia gospodarczego, kotłowni oraz garażu na dwa miejsca (ok.40 m2).

Na piętrze znajdują się 4 pokoje, dwie garderoby oraz łazienka z dwiema wannami z hydromasażem i prysznicem.

Strych ma powierzchnie 11 m2.

Przy domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz drewutnia. Działka jest ogrodzona płotem oraz żywopłotem iglastym.

LOKALIZACJA:
Dom znajduje się na osiedlu Modre w Straszynie, przy ulicy Jowisza. Okolica jest cicha i spokojna, z dala od ruchliwej ulicy.
W pobliżu znajdują się stacje paliw, restauracja, przedszkole, przystań kajakowa, markety oraz inne usługi.
W okolicy płynie rzeka Radunia oraz znajdziemy jezioro straszyńskie.

Szybki dojazd do Gdańska, Gdyni zapewnia nam bliskość obwodnicy Trójmiasta, jak i droga S7.

Zapraszam na prezentację!
Numer oferty: PH600748 
Bogusław Czeczotko

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Bogusław Czeczotko

  • Gwarancja sprzedaży: 137
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.