• Numer oferty PH371465
 • Liczba wyświetleń 317
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 354 dni

7 462 zł / miesięcznie

pomorskie, Reda, Pucka

Lokal do wynajęcia

 • Miejscowość Reda
 • Ulica Pucka
 • Rok budowy 2019
 • Pokoje 2
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
 • Rok budowy 2019
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 248.72 m²
 • Powierzchnia użytkowa 248.72 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Atuty nieruchomości:

-ogromna przestrzeń do zagospodarowania,
-możliwość wydzielenia dwóch pomieszczeń,
-wejścia z dwóch stron,
-lokalizacja przy drodze krajowej,
-duża liczba miejsc parkingowych,
-bliskość komunikacji miejskiej,
-duże witryny,
-możliwość wykończenia lokalu wg własnych oczekiwań.

Lokal idealny na:

-biuro,
-sklep specjalistyczny,
-hurtownię,
-sklep internetowy.

Charakterystyka:

Lokal użytkowy położony na parterze w bliskiej odległości od centrum Redy, przy głównej trasie łączącej Trójmiasto z Lęborkiem, Słupskiem, Koszalinem i Szczecinem, a także przy głównej drodze prowadzącej na Półwysep Helski, w otoczeniu salonów wystawienniczych, restauracji, supermarketów oraz stacji benzynowej. W okolicy również przystanki autobusowe.

Całość obecnie stanowi dużą powierzchnię sprzedażową/biurową, pomieszczenie WC oraz pomieszczenie socjalne. Lokal w stanie deweloperskim. Możliwość wykończenia lokalu według własnej aranżacji przez obecnych właścicieli!
Kaucja: jednomiesięczny czynsz.

Dodatkowym atutem są duże możliwości umieszczenia dobrze widocznej reklamy oraz duża liczba miejsc parkingowych.

Zapraszam na prezentacje!

Nr oferty: PH371465
Marcin Pietkiewicz

RozwińZwiń

Masz pytania? Skontaktuj się

Marcin Pietkiewicz

 • Aktywne oferty: 38
 • Gwarancja sprzedaży: 64
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem