• Numer oferty PH528119
 • Liczba wyświetleń 159
Udostępnij

Opis nieruchomości

!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– kameralne osiedle!
– fotowoltaika i pompa ciepła!
– klimatyzacja!
– nowoczesna bryła budynku!
– bliskość obwodnicy Trójmiasta!
– 20 minut do centrum Gdańska!
– bliskość kąpieliska wodnego w Kolbudach!
– ogrody od strony południowej!

NIERUCHOMOŚĆ:
Prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej składa się z dwóch funkcjonalnie zaprojektowanych kondygnacji:
PARTER :
– salon z aneksem kuchennym (49,84m2) z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród z możliwością instalacji kominka,
– wc (4,29m20,
– pom. gospodarcze 1,94m2),
– wiatrołap (3,81m2), 
– korytarz (4,09m2),
– garaż (23,13m2),

PIĘTRO:
– cztery przestronne sypialnie (13,65m2, 14,88m2, 17,03m2, 9,57m2),
– garderoba lub możliwość jej wydzielenia (7,52m2),
– pokój kąpielowy (6,65m2),
– korytarz (11,59m2).

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest klimatyczny ogródek o pow. 281m2, co zapewni właścicielom oraz ich gościom przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu bez konieczności opuszczania miejsca zamieszkania.

Oferta idealna dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie komfort życia.

Odbiór IV kwartał 2024r.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana w odległości około 10 km od centrum Gdańska w miejscowości Lublewo Gdańskie. Dookoła dużo zieleni, stawów i lasu. W okolicy sklepy spożywcze, markety, szkoły, przedszkole, żłobek, kościół oraz inne usługi. Dodatkowym atutem jest bliskość Obwodnicy Trójmiasta oraz komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy po drugiej stronie ulicy). W bliskiej odległości przystanek autobusowy linii takich jak: 852, 854, 856 857,860. W okolicy również znajdziemy liczne sklepy spożywcze, markety, szkoły, przedszkole czy żłobek.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Barbara Krężelewska
Nr oferty: PH528119

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Barbara Krężelewska

  • Aktywne oferty: 39
  • Gwarancja sprzedaży: 90
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.