• Numer oferty PH875925
 • Liczba wyświetleń 3595
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!

Hala magazynowa (160m2) wraz z domem (140m2), którego z powodzeniem można przerobić na biuro przy ul. Słonecznej w Leźnie. 

Hala zbudowana na płycie fundamentalnej na konstrukcji stalowej o powierzchni 160m2 wraz z murowanym biurem oraz toaletą wewnątrz hali. Cały obiekt jest otoczony murem betonowym w kolorze antracytowym. Ściany  oraz dach zbudowane są z płyty dwuwarstwowej (poluretan) 10 cm grubości. Oświetlenie ledowe w środku i na zewnątrz. 
Brama palisadowa elektryczna wraz z furtką z domofonem jest w kolorze ogrodzenia, o wymiarach 3,6 na 2,8m. 
Wysokość obiektu 8m, a kalenicy 9m.

Dom murowany na płycie ocieplonej styrodurem o powierzchni 140m2, na której wykończona jest płyta dwuwarstwowa poliuretanowa, dzięki czemu latem oraz wiosną utrzymuje się przyjemny chłód, zaś zimą i jesienią jest utrzymywana wysoka temperatura, co pozwala na duże oszczędności. W skład domu wchodzi:
Parter:
– salon z aneksem kuchennym,
– toaleta
– pokój,
– pokój,
– taras
Piętro:
– sypialnia z widokiem na ogród,
– duża łazienka, 
– otwarta garderoba,
– sypialnia ( z możliwością podzielnia na dwa mniejsze). 
Dodatkowo nieruchomość posiada bardzo ładny ogród. 
W całym domu (nie licząc łazienki oraz korytarza) są położone panele. Taras jest wyłożony płytami brukowymi. 
Dodatkowo w cenie zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, wyposażona łazienka 
System antywłamaniowy występujący w nieruchomości: drzwi antywłamaniowymi (firmy Wiked), monitoring dookoła nieruchomości, domofon. 

Dom zbudowany z pustaka gazobetonowego. Ocieplenie z płyty dwuwarstwowej (poliuretan) o grubości 10cm – równowartość 35cm. Okna firmy Wiked. 

Przed domem i hala, posesja wyłożona kostka brukowa w kolorze ciemnego grafitu. Część ogrodowa zasiana trawa. Na działce zamontowana została studnia głębinowa, dzięki której jest dostęp do własnej, czystej wody. Dodatkowo zbiornik na deszczówkę. Ogrodzenie betonowe o wysokości 3m. 

Działka, na której leżą obiekty ma łączną powierzchnie 1 150 m2 o przeznaczeniu, które pozwala na prowadzenie każdego rodzaju biznesu również ciężkiego, co jest nieczęsto spotykane w okolicy.

Nieruchomość leży ok 300 m od głównej drogi, do Gdańska ok 2,5km. Dodatkowo bardzo bliski dojazd do Obwodnicy Gdańsk Kokoszki. Cały obiekt z powodzeniem może być dobrze reklamowany, gdyż jest widoczny z głównej drogi. Dookoła nieruchomości jest dużo zieleni oraz duży las.

Możliwość zakupu z 8% VAT’EM.

Zapraszam na prezentację!
Piotr Rudnicki
PH875925

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Piotr Rudnicki

 • Aktywne oferty: 17
 • Gwarancja sprzedaży: 116
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2021)

  Liczba Klientów:

  18 227

  Sprzedanych nieruchomości za:

  360 mln. zł

  Odbytych spotkań:

  11 325

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  218 mln. zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem