• Numer oferty PH829094
 • Liczba wyświetleń 777
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 72 dni

514 000 zł

9 839 zł/m² | Rata już od 2 736 zł miesięcznie

pomorskie, Gdańsk, Myśliwska

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Ulica Myśliwska
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 1/3
 • Pokoje 2
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2009
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 52.24 m²
 • Powierzchnia użytkowa 52.24 m²

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy.

Atuty nieruchomości:
– niskie opłaty
– zamknięte i monitorowane osiedle,
– doskonale skomunikowane
– indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej,
– mieszkanie słoneczne, 
– w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa

Oferowany lokal znajduje się w bardzo zielonej części gdańskiej Moreny. Znikomy ruch kołowy powoduje, że lokalizacja jak i całe mieszkanie są bardzo ciche. Nieruchomość jest świetnie skomunikowana. Nieopodal znajdziemy przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajdują się sklepiki, usługi, przedszkola, CH Morena oraz inne elementy infrastruktury handlowo-usługowej. Z tego miejsca szybko dojedziemy do centrum Gdańska, Wrzeszcza i gdańskich uczelni.

Niski, budynek został wybudowany w 2009r. Do mieszkania przynależy indywidualne miejsce w hali oraz komórka lokatorska. Wejście do klatki schodowej zabezpieczono domofonem. Osiedle jest zamknięte i monitorowane. 

Komorka lokatorska 2,96 m2
Powierzchnia użytkowa mieszkania 52,24 m2
Mieszkanie znajduje się w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej -Osiedle nad Wodą.
Okna panoramiczne na południowa stronę.
Miejsce postojowe o powierzchni 13 metrów kwadratowych z którym, w jego tylnej części znajduje się piwnica.
Balkon 6 m2 wychodzi na południowa stronę. Przed oknami jest ujecie wody pośredniej z zakazem zabudowy.
Mieszkanie składa się z dużego pokoju 26m2 oraz samodzielnej kuchni z oknem. W chwili obecnej kuchnia jest półotwarta, ale w każdej chwili można ja zamknąć.
Sypialnia ok.15 metrów z zamknięta garderoba.oraz oknem od strony północnej. Przedpokój ok. 22 m2. Łazienka ok 4 m2.
Mieszkanie posiada możliwość podłączenia kominka-wyprowadzony przewód kominowy. 

Stan nieruchomości do odświeżenia. 

Meble kuchenne i AGD w cenie nieruchomości

Zapraszam na prezentację 
PH829094
Bogusław Czeczotko 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Bogusław Czeczotko

  • Gwarancja sprzedaży: 137
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.