• Numer oferty PH136138
 • Liczba wyświetleń 1043
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 40 dni

315 000 zł

9 545 zł/m² | Rata już od 1 677 zł miesięcznie

pomorskie, Gdańsk, Lawendowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Ulica Lawendowe Wzgórze
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2015
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Ogródek
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2015
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 1
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 33 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– ogródek 
– w pobliżu zbiornik retencyjny, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu,
– 5 min do najbliższego zjazdu na Obwodnicę Trójmiasta, co zapewnia komfort dla klientów prywatnych i biznesowych,
– mieszkanie z potencjałem- można zaadaptować jako dwupokojowe
– tereny zielone wokół budynku są wizytówką osiedla,
– kryte, naziemne miejsce parkingowe w cenie ofertowej.

Na sprzedaż kawalerka położona na parterze  w trzypiętrowym budynku zlokalizowanym w Gdańskim Jasieniu w nowej inwestycji dewelopera Robyg. Lokal o powierzchni 33m2 składa się z przestronnego pokoju dziennego, kuchni, łazienki  i przedpokoju . Mieszkanie  jest jasne i słoneczne. Kolejnym atutem nieruchomości jest przestronny ogródek.

Kolejnym atutem nieruchomości jest przynależne naziemne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.
Ogrzewanie miejskie, , bardzo spokojne sąsiedztwo.
Nowoczesny budynek wykonany w bardzo dobrym standardzie.
Niskie opłaty.

W pobliżu znajdują się mniejsze sklepy spożywcze i wielobranżowe. W odległości około 2 km znajduje się centrum handlowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki liniom autobusowym i dostępu do Obwodnicy Trójmiasta.
Jest to idealna oferta dla pary, singla, młodej rodziny czy też potencjalnych inwestorów.

Gorąco polecam.Zapraszam na prezentację.
nr oferty PH136138
opiekun Jagoda Wolff

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Jagoda Wolff

  • Aktywne oferty: 45
  • Gwarancja sprzedaży: 68
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.