• Numer oferty PH677556
 • Liczba wyświetleń 2478
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 15 dni

370 000 zł 355 000 zł

5 916 zł/m² | Rata już od 1 889 zł miesięcznie

Gdynia, Pustki Cisowskie, Sępia

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdynia
 • Dzielnica Pustki Cisowskie
 • Ulica Sępia
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1983
 • Balkon/taras
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1983
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Liczba łazienek 1
 • Liczba toalet 1
 • Powierzchnia całkowita 60.01 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– otulone lasem,
– dobra komunikacja z całym Trójmiastem,
– funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
– 3 niezależne pokoje,
– niezależna kuchnia z oknem,
– słoneczne, jasne,
–  balkon,
– piwnica,
– dostępne od zaraz,
– kameralna, niska zabudowa.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni Pustki Cisowskie przy ul. Sępiej.
Świetnie skomunikowana z pozostałą częścią Gdyni.
Mieszkańcy tej części Gdyni mają zagwarantowany szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, Śródmieścia Gdyni, Rumi i okolicznych miejscowości w obrębie Kaszub.

Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego – piękne tereny leśne idealne do spacerów i wycieczek rowerowych.
Ponadto, w okolicy przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa, osiedlowe sklepy, Tesco, Obi, centrum handlowe i cała infrastruktura handlowo-usługowa. Na terenie osiedla place zabaw oraz duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

NIERUCHOMOŚĆ:
Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze kameralnego 3.piętrowego budynku. Blok w bardzo dobrym stanie wizualno-technicznym.

Na powierzchnię 60,01 m2 składają się:
– 3 niezależne i ustawne pokoje,
– kuchnia z oknem,
– łazienka,
– WC,
– przedpokój.

Propozycja idealna dla rodziny!

Zapraszam na prezentację,
Jagoda Wolff
PH677556

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Jagoda Wolff

  • Aktywne oferty: 45
  • Gwarancja sprzedaży: 68
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.