• Numer oferty PH151406
 • Liczba wyświetleń 85
Udostępnij

Opis nieruchomości

Oferta dostępna TYLKO w PepperHouse !!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– ustawny i funkcjonalny rozkład
– w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
– dobry stan wizualno-techniczny
– pełne zaplecze usługowo-handlowe
– południowo zachodnia ekspozycja
– bliskość SKM i licznych linii autobusowych
– szybki dostęp do obwodnicy trójmiasta

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48,83 m², usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2016 roku.

Mieszkanie składa się z jasnego i przestronnego salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica, co zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania a doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do obwodnicy umożliwia uniknięcie korków i łatwy dostęp do innych części Trójmiasta.

W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura: szkoła podstawowa, przedszkole, boisko do piłki nożnej, basen, korty tenisowe, przychodnia czy też bezpośrednie wejście do lasu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących aktywny tryb życia i bliskość natury.

CHARAKTERYSTYKA:
mieszkanie składa się z:
– salonu
– dwóch sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla rodziny, ale może też stanowić ciekawą propozycję dla inwestora.

Zapraszam na prezentacje!
Opiekun oferty Jakub Olszewski
nr oferty: PH151406

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Jakub Olszewski

  • Aktywne oferty: 11

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.