• Numer oferty PH577266
 • Liczba wyświetleń 1023
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 41 dni

470 000 zł

6 933 zł/m² | Rata już od 2 502 zł miesięcznie

Gdańsk, Zakoniczyn, Kazimierza Porębskiego

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Zakoniczyn
 • Ulica Kazimierza Porębskiego
 • Rodzaj zabudowy Dom wielorodzinny
 • Pokoje 3
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2006
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 67.79 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!

Atuty:
– cudowny widok na tereny zielone i zagospodarowany zbiornik retencyjny,
– nieruchomość nie wymagająca żadnych nakładów finansowych, gotowa do wprowadzenia,
– słoneczna ekspozycja południowo-zachodnia,
– cicha, spokojna, rodzinna lokalizacja,
– wiele terenów zielonych,
– bliskość Obwodnicy Trójmiasta,
– idealne rozwiązanie dla wózków (nie pokonujemy żadnych schodów).

Charakterystyka:

Nieruchomość o powierzchni 67,79 m2 znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku, wybudowanym w 2006 r. przez znanego dewelopera Allcon . Nieruchomość posiada trzy pokoje, w tym przestronny salon z pełnym zabudowanym aneksem kuchennym. Z salonu bezpośrednie wyjście na słoneczny balkon.
Budynek posiada szeroką i elegancką klatkę schodową. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Nieopodal budynku wiele miejsc parkingowych za szlabanem.
Dla zainteresowanych istnieje możliwość adaptacji ogródka.

Lokalizacja:
Dzielnica otoczona wieloma terenami zielonymi, z pięknym stawem i wieloma terenami rekreacyjnymi. Występuje tu tylko niska zabudowa, a ruch kołowy jest nieznaczny. Nieopodal pełna infrastruktura handlowo – usługowa, również szkoły, przedszkola i żłobki. Dzielnica zdecydowanie sprzyja rodzinom i osobom szukającym spokoju po pracy. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta jest dodatkowym atutem.

Zapraszam na prezentację!
Agata Kościelak
Numer oferty: PH577266

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.