• Numer oferty PH844796
 • Liczba wyświetleń 340
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 157 dni

2 300 zł / miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Wrzeszcz
 • Ulica Partyzantów
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 13/16
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2009
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 51 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– wysoki standard wnętrza
– prestiżowe osiedle budynków Quattro Towers
– osiedle chronione i monitorowane
– łatwy dojazd do dworca PKP, PKM i na lotnisko
– miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrami biznesowymi i uczelniami
– możliwość wynajęcia miejsca w hali garażowej

Lokalizacja:

Do wynajęcia apartament w prestiżowej inwestycji Quattro Towers. Wyjątkowa lokalizacja przy ulicy Partyzantów w dzielnicy Wrzeszcz w niedalekiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia mieszkańcom z jednej strony aktywny wypoczynek, z drugiej dostępność do bogatej infrastruktury. W najbliższym otoczeniu pełne zaplecze handlowo-usługowe: CH Manhattan, Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia, Biedronka, Apteka Dyżurna oraz lokale gastronomiczne. Rozwinięta komunikacja autobusowa i tramwajowa, skąd istnieje możliwość dojazdu do centrum miasta oraz najważniejszych dzielnic całego Trójmiasta. Jedynie 10 minut spacerem do dworca PKP Wrzeszcz. 

Charakterystyka:

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej, jasnej kuchni wyposażonej w sprzęt AGD w tym również w zmywarkę, sypialni z dużym łóżkiem i pojemną szafą. Wyjście na balkon jest z salonu oraz z sypialni. Dodatkowym atutem nieruchomości są liczne zabudowy, które zwiększają komfort użytkowania lokalu. Cena najmu to 2300 zł + około 450 zł opłat + telewizja,internet około 70 zł. Kaucja zwrotna w wysokości jednego miesiąca. Preferowany okres najmu to rok czasu z możliwością przedłużenia. Preferowane osoby niepalące, bez zwierząt.

Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca w hali garażowej.

Zapraszam na prezentację!
Alan Balla
numer oferty PH844796

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Alan Balla

 • Aktywne oferty: 39
 • Gwarancja sprzedaży: 69
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2018)

Liczba Klientów:

13 222

Ilość transakcji:

1 120

Odbytych spotkań:

1300

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem