• Numer oferty PH177746
 • Liczba wyświetleń 927
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 45 dni

597 000 zł

9 500 zł/m² | Rata już od 3 177 zł miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Wrzeszcz
 • Ulica Partyzantów
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 2/4
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1965
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 62.84 m²

Opis nieruchomości

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe we Wrzeszczu !

Mieszkanie o powierzchni 62,84m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 4- piętrowym , wybudowanym w 1965 r. Mieszkanie jest dwustronne.
W skład nieruchomości wchodzi:
– salon (20 m2), z wyjściem na słoneczny balkon (4 m2),
– dwa pokoje (12 m2, 12 m2)
– kuchnia ( ok. 8 m2),
– łazienka (ok. 5 m2)
– przedpokój (ok. 6 m2).
Mieszkanie jest bardzo ustawne, przestronne i w bardzo dobrym stanie. W roku 2012 została wymieniona instalacja elektryczna, wygładzone, wycekolowane zostały ściany – odmalowane w sierpniu 2019 roku. Łazienka oraz kuchnia zostały również wyremontowane w 2012 roku. Parkiet dębowy, okna PCV, na przedpokoju szafa zabudowana. 
Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. W cenie mieszkania zostaje nowe wyposażenie AGD kuchni. W marcu 2020 roku zainstalowano w pokojach rolety typu dzień i noc.
Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 3,52m2. Blok zabezpieczony jest domofonem cyfrowym.

Na osiedlu znajduje się jeden wjazd, dzięki czemu nie jest to ruchliwa droga, pod blokiem ogólnodostępny parking na około 30 samochodów (zaadaptowany pod parking również plac).

Nieruchomość znajduje się przy ulicy Partyzantów w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Nieopodal znajduje się: apteka, sklep spożywczy, szkoła, przedszkole, place zabaw oraz przystanek autobusowy. Stary Maneż w odległości niecałe 10 min spacerem.
Doskonała lokalizacja, praktycznie w samym centrum Wrzeszcza, idealny dojazd do obwodnicy Trójmiasta, do Oliwy oraz na Morenę.

Zapraszam na prezentację! Agata Kościelak
Numer oferty: PH177746

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.