• Numer oferty PH216962
 • Liczba wyświetleń 128
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Przemyskiej w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Ta nieruchomość, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni i doskonałej lokalizacji.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– Dwupoziomowy układ pomieszczeń,
– Doskonała lokalizacja,
– Dwustronna ekspozycja mieszkania,
– Możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,
– Bliskość komunikacji miejskiej,
– Miejsca parkingowe dla mieszkańców przed budynkiem.

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 101m2 ,użytkowej 85,9 m2 znajduje się na ostatnim piętrze w budynku 3-piętrowym, wybudowanym w 2001 r. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Mieszkanie dwupoziomowe składa się z:
– 4 pokoi;
– 2 łazienek;
– kuchni;
– przedpokoju.
Do mieszkania przynależy piwnica. 

Ekspozycja dwustronna zapewnia ciepło i naturalne światło, przez większą część dnia.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest przy ulicy Przemyskiej, w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsku. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, obejmująca sklepy, przedszkola, salon fryzjerski, market, kwiaciarnię, restauracje i inne usługi. Mieszkanie jest również wygodnie usytuowane w stosunku do transportu publicznego, zaledwie 6 minut spacerem od przystanków tramwajowych i autobusowych. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej dzielnicy Gdańska, w bliskiej odległości od centrum miasta. Dodatkowym atutem jest bliskość obwodnicy, co umożliwia szybki dostęp do różnych części Trójmiasta.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!
PH628343
Karolina Smukała

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.