• Numer oferty PH946868
 • Liczba wyświetleń 1325
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 76 dni

564 000 zł

8 575 zł/m² | Rata już od 3 002 zł miesięcznie

Gdańsk, Ujeścisko, Cedrowa

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Ujeścisko
 • Ulica Cedrowa
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 3/3
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2015
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 65.77 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
2 miejsca parkingowe (hala garażowa + miejsce naziemne za szlabanem),
– komórka lokatorska 3,89 m2,
– idealne dla Rodziny,
– świetnie skomunikowane,
– kameralne, nowoczesne, monitorowane osiedle,
– gotowe do wprowadzenia, po kapitalnym remoncie,
wysoki standard wykończeń,
winda.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w urokliwej okolicy przy ul. Cedrowej w Gdańsku, na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu Wolne Miasto, pod kontrolą ochrony. Idealne usytuowanie, łatwy dojazd do centrum i trójmiejskiej obwodnicy, jak również świetne skomunikowanie z resztą miasta gwarantuje oszczędność czasu.

Dojazd do Obwodnicy Trójmiasta – 7 minut autem.
Przystanki komunikacji miejskiej – 100 m -autobusowy, kilkaset metrów dalej tramwajowy.

Osiedle prorodzinne – plac zabaw, przedszkole, liczne tereny rekreacyjne w najbliższym sąsiedztwie.

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie znajdująca się na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z windą, który został wybudowany w 2015 roku.

Dwustronne mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe i  składa się z:

– przestronnego salonu z wyjściem na zadaszony balkon,
– aneksu kuchennego w nowoczesnej zabudowie,
– dwóch ustawnych sypialni,
– łazienki z wanną,
– garderoba.

Czynsz: 550 zł (lato) i 650 zł (zima).

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej oraz miejsce naziemne za szlabanem za dodatkową opłatą – łącznie 35 000 zł.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje!
Jagoda Wolff
numer oferty: PH946868

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Jagoda Wolff

  • Aktywne oferty: 48
  • Gwarancja sprzedaży: 68
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.