• Numer oferty
 • Liczba wyświetleń 269
Udostępnij

Opis nieruchomości

HOT OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!!! 

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– doskonała lokalizacja,
– południowa ekspozycja mieszkania,
– bliskość plaży (jedyne 15 minut wolnym spacerem przez las)
– cicha i spokojna okolica,
– pełna baza handlowo-usługowa,
– bliskość szkół, przedszkoli i pływalni,
– przystanek tramwajowy w promieniu 100 m,
– wydanie od ręki!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w samym sercu Gdańska, czyli w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Stogi. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, liczne sklepy, a nawet nowa pływalnia, z której mogą korzystać mieszkańcy! W odległości zaledwie 100 m przystanek tramwajowy i przystanek autobusowy takich linii jak np. 3 czy 111. Bliskość terenów zielonych oraz plaży niewątpliwie zachęca mieszkańców do wypoczynku, a także relaksu i wyróżnia tą nieruchomość spośród innych. Nieruchomość ta jest idealna pod inwestycję.

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie o powierzchni 26,1 m2 położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, kuchni z oknem, łazienki oraz holu. Lokal jest umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty AGD (lodówko-zamrażarka oraz kuchenka elektryczna z płytą). W pokoju na podłodze jest parkiet, natomiast na pozostałych podłogach terakota. W ostatnich latach budynek przeszedł remont- został ocieplony, wykonano nową elewacje oraz wymieniono drzwi i okna na klatkach schodowych. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,6 m2 z oknem. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo całego bloku. Pod budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe.

Opłaty:
letni: 320 zł
zimowy: 560 zł

Ogrzewanie i woda miejskie.

Zapraszam na prezentacje!
Opiekun oferty: Karolina Piłat
Numer oferty: PH827561

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.