• Numer oferty PH127724
 • Liczba wyświetleń 61
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Gdańska – 5 min do Starego Miasta,
– idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję,
– spokojna i bezpieczna okolica,
– funkcjonalny rozkład mieszkania,
– dwustronna ekspozycja,
– słoneczne i przestronne,
– doskonale rozwinięta komunikacja,
– bogata infrastruktura handlowo-usługowa,
– piwnica,
– klatka schodowa po remoncie,
– duże możliwości aranżacyjne.

CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI:

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie mieszkanie spółdzielcze z własnościowym prawem do lokalu na 3 piętrze budynku oddanym do użytku 1962r. w samym centrum Gdańska przy ul.Rzeźnickiej. Ekspozycja jest dwustronna: wschód-zachód. Stan techniczny budynku jest bardzo dobry, ocieplona i zadbana elewacja. Mieszkańcy mogą parkować na ogrodzonym podwórku znajdującym się na tyłach budynku . Mieszkanie jest do remontu.

W skład mieszkania o powierzchni 62,88m2 wchodzą :

– pokój- 25, 40 m2,
– pokój- 10,66 m2,
– pokój- 8,56 m2,
– kuchnia- 6,96 m2,
– łazienka- 2,49 m2,
– wc-1,16 m2,
– przedpokój- 7,65 m2.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Opłaty kształtują się na poziomie ok 650 zł miesięcznie.

LOKALIZACJA :

Budynek położony w centrum Gdańska, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do wszelkich udogodnień miejskich. Atutem tego położenia jest także niewielka odległość od Centrum Handlowego Forum, Dworca PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej, czy też przystanków autobusowych i tramwajowych. Oferta idealna dla inwestorów.

Zapraszam na prezentację!
Przemysław Jabłoński
PH127724

 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Przemysław Jabłoński

  • Aktywne oferty: 8

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.